Son Dakika Haberleri: CHP'li Aydoğan ve Eyipişiren Seçim Çalışmalarını Yalova'da Sürdürdü

CHP'li Aydoğan ve Eyipişiren Seçim Çalışmalarını Yalova'da Sürdürdü

9 yıl önce

CHP Balıkesir Milletvekili Ergün Aydoğan ve CHP Parti Meclis Üyesi Levent Eyipişiren, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, esnaflar bir araya geldi.

CHP'li Aydoğan ve Eyipişiren Seçim Çalışmalarını Yalova'da Sürdürdü, System.String[]

CHP Balıkesir Milletvekili Ergün Aydoğan ve CHP Parti Meclis Üyesi Levent Eyipişiren, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, esnaflar bir araya geldi.


CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener ve İl Yöneticileriyle birlikte Yalova Baro Başkanı Cevdet Bekler ve Yalova Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Mutlu'yu makamında ziyaret eden Aydoğan ve Eyipişiren, Yalova'da esnaf ile bir araya geldi. Esnafların sorunlarını dinleyen CHP'li Aydoğan ve Eyipişiren, esnafların sorunlarının CHP iktidarında sona ereceğini söyledi.


Yalova Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumuna bağlı Milli Piyango Engelli Rehabilitasyon Merkezini de ziyaret eden Aydoğan ve Eyipişiren, burada engelli çocuklar ve yetişkinlerle sohbet ederek, engellilerin yaptıkları çalışmaları inceledi. Rehabilitasyon merkezinde Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serap Şenocak'tan da bilgi alan Milletvekili Aydoğan ve PM Üyesi Eyipişiren, Engellilerin Kültür-Sanat çalışmalarını izledi. Daha sonra engellilerin serada yetiştirdikleri ürünleri de inceleyen Aydoğan, bu şekilde üretime yönelik çalışmaların son derece olumlu bulduğunu ifade etti. Aydoğan, Türkiye'nin üreterek kalkınabileceğini vurguladı. (ANKA)


(FK/ÖZK)

Haber Yayın Tarihi: 08.01.2011 05:47 Kaynak: ANKAFenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim
Esed, "Erdoğan'la görüşecek misiniz?" sorusuna cevap verdi: Görüşmeyeceğim Atatürk'e olan benzerliğini kullanan Göksel Kaya, üniforma giyerek ata bindi