CHP'li Erdemir: Hükümetin Konservesi 75 Yıllık - Son Dakika

CHP'li Erdemir: Hükümetin Konservesi 75 Yıllık

28.03.2014 14:00
CHP'li Erdemir: Hükümetin Konservesi 75 Yıllık, System.String[]

CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, "Suriye" tapesine ilişkin, "Hükümet'in Suriye senaryosu 75 yıllık bayat bir konserve, vatandaşlarımız bu zehirli siyaseti evlerine sokmasın" dedi.

CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, "Suriye" tapesine ilişkin, " Hükümet'in Suriye senaryosu 75 yıllık bayat bir konserve, vatandaşlarımız bu zehirli siyaseti evlerine sokmasın" dedi.

Erdemir yaptığı açıklamada, 1939 yılında İkinci Dünya Savaşı'nı tetiklemek üzere Heinrich Himmler tarafından düzenlenen Konserve Operasyonu'nun bir benzerinin bugün Türkiye'de planlandığını iddia ederek, "Hükümet'in Suriye senaryosu 75 yıllık bayat bir konserve, vatandaşlarımız bu zehirli siyaseti evlerine sokmasın" derken, "Bugün Suriye'de Süleyman Şah Türbesi'nde 75 yıl öncekine benzer bir senaryo tasarlanmaktadır" dedi.

CHP'li Erdemir: Hükümetin Konservesi 75 Yıllık

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel CHP'li Erdemir: Hükümetin Konservesi 75 Yıllık - Son Dakika


Son Dakika

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Başkanı Reşat Bahat: Türkiye'de yoğun bakımlarda 500 boş yatak kaldı Paşinyan'ın, Putin ile yapacağı görüşme sonrası istifa edeceği iddia edildi Koronavirüs henüz bitmeden İngiltere'de kuş gribi salgını patlak verdi Bursa'nın en uzun süreli valisi Zekai Gümüşdiş 94 yaşında vefat etti Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Son Dakika! RTÜK, CHP'li vekilin Türk ordusuna yönelik "satılmış" sözlerini sarf ettiği yayına ilişkin inceleme başlattı