Cizre'de eğitim kurumlarında görev yapan kişilere hijyen eğitimi verildi - Son Dakika

Cizre'de eğitim kurumlarında görev yapan kişilere hijyen eğitimi verildi

28.11.2022 13:34
Cizre'de eğitim kurumlarında görev yapan kişilere hijyen eğitimi verildi

Şırnak'ın Cizre ilçesinde eğitim kurumlarında görevli kişilere hijyen eğitimi verildi.

Şırnak'ın Cizre ilçesinde eğitim kurumlarında görevli kişilere hijyen eğitimi verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle yürütülen çalışma kapsamında eğitim kurumlarında faaliyet gösteren yemekhane, kantin, kafeterya, büfe, çay ocağı ve gıda işletmelerinde çalışan personel ile okul ve kurum yöneticilerine hijyen konusunda bilgilendirme yapıldı.

Çalışanlara uyulması gereken hijyen kuralları ve yasal mevzuat hakkında bilgi verilen eğitimde bilgilendirici sunumlarda yapıldı.

Eğitim sonunda katılımcılara belge verildi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
ANNE VE BABASINI KURTARMAK İÇİN GİRDİĞİ BİNADA KENDİSİ DE ENKAZ ALTINDA KALIP ÖLDÜ ANNE VE BABASINI KURTARMAK İÇİN GİRDİĞİ BİNADA KENDİSİ DE ENKAZ ALTINDA KALIP ÖLDÜ Silopi'de gönüllü öğretmenlerin desteği ile depremzedelere yardım Silopi'de gönüllü öğretmenlerin desteği ile depremzedelere yardım

Son Dakika Güncel Cizre'de eğitim kurumlarında görev yapan kişilere hijyen eğitimi verildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement