Çocuklarını Evde Bırakıp Bir Ay Tatile Çıktı - Son Dakika

Çocuklarını Evde Bırakıp Bir Ay Tatile Çıktı

24.08.2017 17:40
Çocuklarını Evde Bırakıp Bir Ay Tatile Çıktı, System.String[]

Fransa'nın Lorraine bölgesindeki Metz şehrinde yalnız yaşayan bir annenin, 8 ve 12 yaşlarındaki 2 çocuğunu evde bırakarak bir ay tatile gittiğinin ortaya çıkması üzerine gözaltına alındığı bildirildi.

Fransa'nın Lorraine bölgesindeki Metz şehrinde yalnız yaşayan bir annenin, 8 ve 12 yaşlarındaki 2 çocuğunu evde bırakarak bir ay tatile gittiğinin ortaya çıkması üzerine gözaltına alındığı bildirildi.

France Bleu Lorraine'de yer alan habere göre, küçük çocuklarını evde yalnız bırakarak tatile giden anne, tatil dönüşü havalimanında gözaltına alındı. Haberde, 49 yaşındaki annenin çocuklarına temel ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla banka kartını bıraktığı ve bir aylığına Cezayir'e tatile gittiği belirtildi.

Çocukların birkaç gün bu kartla alışveriş yaptığı, daha sonra kartın limitinin dolduğunun aktarıldığı haberde, 80 yaşındaki bir kapı komşusunun çocukların yemek ihtiyacını karşıladığı ve daha sonra da polise haber verdiği ifade edildi.

İki kardeş şehirdeki kimsesiz çocuklar yurduna yerleştirilirken, annenin bu sürede tüm aramalara rağmen telefona cevap vermediği bildirildi.

Çocuklarının durumunu havalimanında gözaltı işlemini yapan polislere soran annenin, Metz Ceza Mahkemesine çıkarılacağı kaydedildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çocuklarını Evde Bırakıp Bir Ay Tatile Çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Evsizlerin alt geçitteki görüntüleri sonrası harekete geçen İBB, vatandaşları otele yerleştirdi Esenyurt'ta polisin "Parti var" ihbarına gittiği yer Nijeryalıların derneği çıktı! Ayin bile yapmışlar Korona filan dinlemiyorlar! İstanbul'da yol kenarındaki fuhuş pazarlığı kameralara yansıdı Bakan Pakdemirli: Adana'daki sulama projesi, 106 bin kişiye istihdam sağlayacak Kasiyere bıçak çekince kafasına turşu kavanozu yiyen gaspçı: Çalışanı tebrik edip kaçtım Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Ben Mercedes meraklısı, lüks yaşayan biri değilim Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan açıklama geldi: Belirli bir kan grubunun koronadan koruduğu iddiası doğru değil Önümüzdeki 3 gün boyunca etkili olacak çöl tozları için koronavirüs uyarısı: Sakın dışarı çıkmayın