Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile Görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile Görüştü

2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleri görüştüPARİS - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransa'nın başkenti Paris'te Birinci Dünya Savaşı'nın sona erişinin 100.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya liderleri görüştü

PARİS - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransa'nın başkenti Paris'te Birinci Dünya Savaşı'nın sona erişinin 100. yıldönümü programı için verilen akşam yemeğinde ABD Başkanı Donald Trump başta olmak üzere birçok liderle görüştü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birinci Dünya Savaşı'nın sona erişinin 100. yıldönümünü anma programına katılmak üzere Fransa'nın başkenti Paris'e geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan program kapsamında Picasso Bleu et Rose Müzesi'nde düzenlenen akşam yemeğinde ABD Başkanı Donald Trump ile yanyana oturdu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump'ın yemek boyunca sık sık sohbet ettiği kaydedildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Trump'ın yanı sıra Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron gibi isimlerle de program boyunca sohbet ettiği belirtildi.Elon Musk Tüm Dünyaya İnternet Sağlayacak Bir Ağ Kuracak! İnternet Hızı ise Uçacak Beştepe'den Fransa'ya Sert Yanıt: Cumhurbaşkanımız Siyasi Oyun Oynamakla İtham Edilemez

CHP'li Belediye Başkanı Partisinden İstifa Edip AK Parti'ye Geçti Cemal Kaşıkçı'nın Gazetesinde Dikkat Çeken Makale: Örtbas Operasyonu Var