Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum günü olduğunu öğrendiği öğrenciye Trabzon hasırı taktı - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum günü olduğunu öğrendiği öğrenciye Trabzon hasırı taktı

16.01.2022 20:43

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini Aydın'daki bir programda ziyarete gelen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi ve annesiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencinin doğum günü olduğunu öğrenen Erdoğan, hediye olarak Trabzon hasır olarak bilinen altın bilezik hediye etti.

Tuğçe Öktem ve annesi, Adnan Menderes Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi'ndeki toplantının sonunda AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in de yardımıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirmek için sahneye alındı.

DOĞUM GÜNÜ OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE ALTIN BİLEZİK HEDİYE ETTİ

Fotoğraf çekilirken Tuğçe Öktem'in doğum günü olduğunu söylemesi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan Öktem'e Trabzon hasırı olarak bilinen altın bilezik hediye etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum günü olduğunu öğrendiği öğrenciye altın bilezik hediye etti

"RÜYAMIZDA GÖRDÜK"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiklerini ve Aydın'a geleceğini duyduklarında mutlu olduklarını belirten Tuğçe Öktem, kente gelmeden bir gece önce hem annesinin hem de kendisinin rüyasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı gördüklerini söyledi.

Öktem, 'Cumhurbaşkanımızı annem ile birlikte rüyamızda gördük. Sabah kalkınca da programın yapılacağı salona gittik. Görüşmek bile hayal diye düşünüyorduk. Ama Ayşe Keşir'in yardımıyla görüşmemiz sağlandı. Çok heyecanlandık. Amacımız hatıra fotoğrafı çektirmekti ama doğum günüm olduğunu öğrenince Cumhurbaşkanımız bizimle daha çok ilgilendi ve altın bilezik hediye etti. Çok heyecanlandım ve duygulandım. Annem ve ben hayal bile edemediğimiz Cumhurbaşkanımızla buluştuk. Onu çok seviyoruz" dedi. Hediyenin ardından Tuğçe Öktem ve annesi Fatma Öktem Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum günü olduğunu öğrendiği öğrenciye Trabzon hasırı taktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum günü olduğunu öğrendiği öğrenciye Trabzon hasırı taktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum günü olduğunu öğrendiği öğrenciye Trabzon hasırı taktı
YORUMLAR (1)
500
Bebeğin üşümemesi için açılan elektrikli ısıtıcı yangın çıkardı Bebeğin üşümemesi için açılan elektrikli ısıtıcı yangın çıkardı Van'da 'Univivor' yarışmasıyla gençler doyasıya eğlendi Van'da 'Univivor' yarışmasıyla gençler doyasıya eğlendi Menemenli çömlek ustası, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vazo hediye etti Menemenli çömlek ustası, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vazo hediye etti
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan, doğum günü olduğunu öğrendiği öğrenciye Trabzon hasırı taktı - Son Dakika


Advertisement