"Cumhurbaşkanı'na Sorun" Uygulaması Başladı - Son Dakika

"Cumhurbaşkanı'na Sorun" Uygulaması Başladı

01.01.2012 13:43

"Cumhurbaşkanına Sorun" uygulaması başladı.

Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından herkesin istediği soruyu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e sorabilmesine imkan verecek

"Cumhurbaşkanına Sorun" uygulaması başladı.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı'nın kurumsal web sitesinde yer alan duyuruya göre, bu uygulama, Cumhurbaşkanı Gül'ün halkla daha yakın temas halinde olmasını sağlayan yeni bir iletişim platformu değeri taşıyor.

-"Cumhurbaşkanına sorun" uygulaması nedir--

"Cumhurbaşkanına Sorun" adlı uygulamada, aylık dönemler halinde, isteyen herkes her konudaki sorusunu Cumhurbaşkanı Gül'e sorabilecek ve dileyenler sorularını video olarak da gönderebilecek.

Ayrıca herkes, uygulamada daha önce sorulmuş olan soruları da oylayabilecek. Böylece aylık periyotlar halinde dönemlere ayrılan uygulamada en çok oyu alan sorular ortaya çıkacak. Bu sorular arasından seçilecek beş sorunun sahibi, Çankaya Köşkü'nde sorularını bizzat Cumhurbaşkanı Gül'e sorabilecek. Video kaydına alınacak bu görüşmeler, yine aynı platformda yayınlanarak tüm dünyaya ulaşmış olacak.

-Yeni bir iletişim platformu olarak "cumhurbaşkanına sorun"-

Cumhurbaşkanlığı kurumsal web sitesindeki "Cumhurbaşkanına Yazın" uygulaması, Twitter ve Facebook'taki hesaplar ile YouTube'daki kanalın ardından Cumhurbaşkanı Gül'ün yeni iletişim platformu "Cumhurbaşkanına Sorun", dileyen herkesin aracısız bir şekilde Cumhurbaşkanı Gül'e ulaşmasını mümkün kılacak bir uygulama.

Duyuruda, iletişim alanındaki, özellikle sosyal medyadaki, başarısı her zaman takdirle karşılanan Cumhurbaşkanı Gül'ün, "Cumhurbaşkanına Sorun" uygulaması ile yepyeni bir iletişim zemini kurarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdiği belirtildi.

Katılmak isteyenlerin, "Cumhurbaşkanına Sorun" uygulamasına, http://www.tccb.gov.tr/cumhurbaskaninasorun adresinden ulaşabilecekleri bildirildi. - ANKARA

 Cumhurbaşkanı'na Sorun Uygulaması Başladı

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika 'Cumhurbaşkanı'na Sorun' Uygulaması Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Erkek kardeşi tarafından öldürülen Melek Aslan'ın azmettiricisi Orhan Vatansever'in ifadesi ortaya çıktı İmamoğlu'na geçmiş olsun telefonu eden Bakan Koca, İstanbulluları uyardı: Halkımızı tedbirli olmaya davet ediyorum Galatasaray'ın gündemine gelen eski Fenerbahçeli Garry Rodrigues, Al-İttihad'a geri döndü Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor