Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı'nın eşi Zelenska'yı İstanbul'da misafir etti - Son Dakika

Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı'nın eşi Zelenska'yı İstanbul'da misafir etti

02.10.2022 19:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy'in eşi Olena Zelenska'yı İstanbul'da misafir etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy'in eşi Olena Zelenska'yı İstanbul'da ağırlamasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

"UKRAYNA HALKININ YARALARINI EL BİRLİĞİ İLE SARACAĞIZ"

Erdoğan, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi: "Savaş mağduru kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere Ukrayna halkının yaralarını el birliği ile saracağımıza inanıyorum." ifadelerine yer verdi.

"SIFIR ATIK İYİ NİYET BEYANIMIZI İMZALADI"

Türkiye'nin sürecin başında da olduğu gibi barışın tesisi için diplomatik mücadelesini her alanda sürdüreceğini vurgulayan Erdoğan, "Bu vesileyle Sıfır Atık İyi Niyet Beyanı'na da imza atarak küresel çağrımıza destek verdiği için Bayan Zelenska'ya teşekkür ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı'nın eşi Zelenska'yı İstanbul'da ağırladı
Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı'nın eşi Zelenska'yı İstanbul'da ağırladı
Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı'nın eşi Zelenska'yı İstanbul'da ağırladı
Kaynak: AA
YORUMLAR
500
İstanbul'da haftanın son iş gününde trafik yoğunluğu yaşanıyor İstanbul'da haftanın son iş gününde trafik yoğunluğu yaşanıyor Öztürk Yılmaz'ı bıçaklayan şüpheli adliyede; 'öldürme' suçunun cezasına bakmış (2) Öztürk Yılmaz'ı bıçaklayan şüpheli adliyede; 'öldürme' suçunun cezasına bakmış (2) AK Parti'li Turan'dan başörtüsüne yönelik Anayasa değişikliği teklifi için destek çağrısı AK Parti'li Turan'dan başörtüsüne yönelik Anayasa değişikliği teklifi için destek çağrısı

Son Dakika Güncel Emine Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı'nın eşi Zelenska'yı İstanbul'da misafir etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement