Datça Altın Badem Ödülleri, 2. Kez Sahiplerini Buldu - Son Dakika

Datça Altın Badem Ödülleri, 2. Kez Sahiplerini Buldu

10.09.2018 08:29
Datça Altın Badem Ödülleri, 2. Kez Sahiplerini Buldu, System.String[]

Aylardır büyük bir heyecanla beklenen "Datça Altın Badem Ödülleri" töreni geçtiğimiz günlerde Datça Amfi Tiyatro'da yapıldı.

Saygın Medya (Saygın Kurt) tarafından organize edilen "Datça Altın Badem Ödülleri" töreni için, birbirinden ünlü isimler Datça'ya akın etti. Ödül törenini Jess Molho ve Şebnem Scheafer, birlikte sundu.

Orcey Hotel'in büyük katkılarıyla gerçekleşen törene; Cemal Hünal, Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Çetin Altay, Soner Olgun, Tuğçe Tayfur, Gizem Özdilli, Vahe Kılıçarslan, Fatih Boğalar, Murat Tavlı, İlayda Aydın, Emrah Karaca, Akın Ertübey, Cihan Yıldız, Ertem Şener, Abdülkerim Durmaz, Ahmet Çakar, Arif Susam, Ali Altay, Ahmet Selçuk İlkan, Alper Erözer, Rabia Tunçbilek, Veysel Mutlu gibi isimler katıldı. Fatih Portakal, Nazlı Çelik, Aleyna Tilki, Alişan ve Berkay, işleri nedeniyle Datça'daki törene katılamazken, gönderdikleri videolarla Datça halkını selamladılar.

2.500 kişilik Datça Amfi Tiyatro'da gerçekleşen 2. Datça Altın Badem Ödülleri törenine Datça halkı yoğun ilgi gösterdi ve Amfi Tiyatro tamamen doldu.

AZ DAHA EZİLİYORDU!..

Gecede en büyük ilgiyi Türkiye'nin Justin Bieber'i olarak anılan genç şarkıcı Alper Erözer gördü. "Umut Vadeden Sanatçı" ödülünü babası Cenk Erözer'in elinden alan Alper Erözer, sahneye çıktığı sırada, bir anda hayranlarının arasında kaldı ve ezilme tehlikesi atlattı.

İLK KEZ ONUR ÖDÜLÜ ALDI, DOĞAL SAÇLARIYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ!..

Podyumlara yıllarını veren ünlü manken Gizem Özdilli, gecede Onur Ödülü ile onurlandırıldı. Ödül aldığı sırada duygulanan ve gözyaşlarına hakim olamayan Gizem Özdilli, hayatının ilk onur ödülünü aldığını itiraf etti ve yaptığı konuşmada; 'Bir manken olarak beni, bir sanatçıyı onurlandırır gibi onurlandırdığınız için teşekkür ederim, bu benim ilk onur ödülüm' dedi.

Bu arada Gizem Özdilli, bakımlı saçlarıyla törenin en dikkat çeken isimlerinden olurken, gören herkes saçların kaynak vs. olduğunu düşündü. Ancak Gizem Özdilli'nin saçının kendi saçı olduğu ve bakımıyla da bizzat kendisinin ilgilendiği öğrenildi.

PROTOKOLE OTURMADI!..

Datça Altın Badem Ödülleri töreninde ödül alan bir isim de Soner Olgun'du. Törene Bodrum-Datça arabalı feribotuyla gelen Soner Olgun, eşi ve kızıyla birlikte katıldığı törende protokolde oturmak yerine, amfi tiyatronun bir ucunda, halkın arasında oturmayı tercih etti. Ödül için anons edildiğinde, sahneye gelmesi dakikalar sürdü. Datça halkı, yaptığı konuşma sonrası Soner Olgun'u dakikalarca ayakta alkışladı.

"MAVİ BONCUK" EKİBİNE ÖDÜL!..

"Türk Sinemasına Emek Verenler" kategorisindeki ödüle bu yıl "Mavi Boncuk" filmi layık görüldü. Törene, Tarık Akan'ın ailesinden hiç kimse katılmazken, Emel Sayın Palamutbükü'ndeki evinde olmasına rağmen, sağlık sorunları nedeniyle törene gelemedi. Münir Özkul'u temsilen kızı Güner Özkul, Halit Akçatepe'yi temsilen kızı Ebru Akçatepe, Zeki Alasya'yı temsilen eşi Jülide Alasya ve Metin Akpınar'ın yerine yakın aile dostu Nedim Aka törende hazır bulundu. Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, Kıbrıs'ta stand up gösterisinde olduğu için katılamadı ve bir video mesajı gönderdi.

"BEN SİZLERLE VAR OLDUM VE SİZLERİN SAYESİNDE BURADAYIM"

Törende 'Yılın Sinema Filmi' dalındaki ödülü "Kızım ve Ben" filmi kazanırken, Cemal Hünal aynı zamanda 'Yılın Sinema Oyuncusu' ödülüne layık görüldü. Cemal Hünal ve filmin çocuk oyuncusu Zülal Memişoğlu ödüllerini almak için sahneye gelirken, mikrofonu eline alan çocuk oyuncu Zülal Memişoğlu; 'Ben sizlerle var oldum ve sizlerin sayesinde buradayım' deyince amfi tiyatroyu dolduranlar tebessüm etti.

"FİNLANDİYA İLHAMLI EĞİTİM SİSTEMİ" ÖDÜL GETİRDİ!..

Gecede ayrıca "Finlandiya İlhamlı Eğitim Sistemi" modeliyle dikkat çeken Fidol Okulları, kurulmalarından sadece bir yıl sonra "Yılın Eğitim Markası" ödülüne layık görüldü. Altın Badem Ödülü'nü, Fidol Okulları adına, kurucu Faik Birgül ve uzman psikolog Fulya Zorba aldı.

Datça Altın Badem Ödülleri, 2. Kez Sahiplerini Buldu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Datça Altın Badem Ödülleri, 2. Kez Sahiplerini Buldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı 00:08 Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü 23:00 Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti 22:20 Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti
Emekli tuğamiral intihar etti! Aydın Eken, evinde ölü bulundu 17:42 Emekli tuğamiral intihar etti! Aydın Eken, evinde ölü bulundu Erdoğan'ın Azerbaycan'da askeri üs kurulması ihtimaline ilişkin sözlerine Rusya'dan yanıt: Gerekeni yaparız 16:54 Erdoğan'ın Azerbaycan'da askeri üs kurulması ihtimaline ilişkin sözlerine Rusya'dan yanıt: Gerekeni yaparız Cinsel içerikli video sitesine dava açtılar! 34 kadın görüntülerini rızaları dışında kullanılmış 15:30 Cinsel içerikli video sitesine dava açtılar! 34 kadın görüntülerini rızaları dışında kullanılmış
Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı 14:48 Gündeme bomba gibi düşen iddia: Ebru Gündeş'i arayan Kaan Yıldırım, Hadise'den ayrıldı Mezar kazarken kamera kayıttaydı! Ceset yiyen ayı, tekrar ortaya çıktı 14:01 Mezar kazarken kamera kayıttaydı! Ceset yiyen ayı, tekrar ortaya çıktı
Advertisement