Son Dakika Haberleri: Deniz Akkaya Sanat Camiasından Birisine İsim Vermeden Ağır Sözler Söyledi

Deniz Akkaya Sanat Camiasından Birisine İsim Vermeden Ağır Sözler Söyledi

10 ay önce

Eski manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından isim belirtmeden zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Deniz Akkaya, instagram hesabının hikaye bölümünden, hedefini açıklamadığı kişiye yönelik çok sert ifadeler kullandı.

"SENİN İÇİNE ŞEYTAN KAÇMIŞ"

"Her konuda olduğu gibi mevzuyu alıp çarpıtıp, işine geldiği gibi servis eden zat; şükretmeyi bir hashtag yapıp, artık reklam unsuru haline çevirmen ile tüm toplum dalga geçiyor! Yoksa zikir çeken herkes senin gibi alıp kafe kapılarında sallamıyor. Şeytan demişken, aynı şehirde 3 ayrı otele 3 ayrı günahsız adamı yerleştirirken senin içine şeytan kaçmış belli.

"HER KADINI SOYUP SOĞANA ÇEVİREN ADAM VE ŞÜKÜR KRALİÇESİ"

O kadar keyifle izliyorum ki, atın ölümü arpadan olur misali. İnsanların manevi duygularını sömürüp, her istediği halta kulp takan şeytan, gitti şeytanına aşık ya da adı neyse o oldu. Beraber olduğu tüm kadınları soyup soğana çeviren bu adam ile bu şükür kraliçesi, şimdilerde Don Kişot misali zenginden alıp fakire vermekte! E hep sen mi yolacaksın adamları!"

GÜLBEN ERGEN'E Mİ SÖYLÜYOR?

Instagram'daki bazı magazin sayfaları Deniz Akkaya'nın bu sözlerini şükür etiketi altında paylaşımlar yapan Gülben Ergen'e söylediğini iddia etti.

İşte Deniz Akkaya'nın paylaşımları...


YORUMLAR


Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Hakim, Adil Yargılama İçin Duruşma Salonundan Çıktı 15 Metrekarelik Odada Ürettiği Yemle, Hayvanlarını Besliyor