Destici, Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan Kongresi'ne Katıldı - Son Dakika

Destici, Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan Kongresi'ne Katıldı

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan Kongresi yapıldı.

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan Kongresi yapıldı.

Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlenen ve kurucu başkan Ahmet Koç'un tek aday olduğu kongre, halk oyunları gösterisiyle başladı.

Daha sonra bir konuşma yapan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Yozgatlı vatandaşların vatansever, Yozgat'ın ise kardeşliğin temsil edildiği bir şehir olduğunu belirtti.

BBP Kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun da Yozgat'a ayrı bir önem verdiğini ifade eden Destici, kongrenin tüm Yozgatlılara hayırlı olmasını diledi.

Konuşmanın ardından oylamaya geçildi.

Kongreye, Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan ile Yozgat milletvekilleri ve Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey katıldı.

Destici, Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan Kongresi'ne Katıldı


Son Dakika

Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu'nun göğüs dekolteli paylaşımındaki haç sembollü kolyesi tepki çekti Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Okulları daha güvenli bir ortamda açabilmek için günde 100 bin test yapalım İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu AK Parti'den döviz hareketliliğiyle ilgili açıklama: Ekonomik göstergelere bakmayanlar samimi değilsiniz Güzel oyuncu Hande Soral, yeni imajıyla beğeni topladı Yunanistan ve Mısır'ın imzaladığı anlaşmaya Türkiye'den yanıt gecikmedi! Yeni Navtex ilan edildi Ünlü model Günay Musayeva, AVM çıkışı sütyensiz görüntülendi Bakan Koca, Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesini eleştirenlere İngilizlerin yayınıyla yanıt verdi Trabzonspor'la sözleşmesi sona eren Jose Sosa, Fenerbahçe'ye önerildi Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Yunanistan-Mısır anlaşmasına tepki: Türkiye ve Libya'nın kıta sahanlığı ihlal ediliyor Konut ve taşıt kredisi faizleri yükseltildi "İnek sağmaya gidiyorum" diye evden çıkan Özlem'den 3 gündür haber alınamıyor Bir marangoz, husumetli olduğu şahıs tarafından sokak ortasında pompalı tüfekle öldürüldü Yunanistan Başbakanı Miçotakis'ten gerilimi tırmandıracak sözler: Mısır'la imzalanan anlaşma meşru İngiliz güzel Chloe Ferry, yeni kalça estetiği yaptırdıktan sonra objektiflere poz verdi