Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Kontrolden Çıkan Kamyonet, 6 Otomobil ve 8 Motosikleti Hurdaya Çevirdi

Dha Dış - Kontrolden Çıkan Kamyonet, 6 Otomobil ve 8 Motosikleti Hurdaya Çevirdi

2 ay önce

– Pakistan'da sürücünün kontrolünü yitirdiği kamyonet, cadde üzerinde park etmiş otomobil ve motosikletlere çarptı.

Dha Dış - Kontrolden Çıkan Kamyonet, 6 Otomobil ve 8 Motosikleti Hurdaya Çevirdi, System.String[]
– Pakistan'da sürücünün kontrolünü yitirdiği kamyonet, cadde üzerinde park etmiş otomobil ve motosikletlere çarptı. 1 kişinin yaralandığı olayda 6 otomobil ve 8 motosiklet hurdaya döndü.

Olay, Pakistan'ın Sind eyaletinde yer alan Karachi şehrinde meydana geldi. Kameralara yansıyan görüntülerde, içecek taşıyan seyir halindeki bir kamyonetin aniden hızlandığı görülüyor. Görüntülerde sürücünün kontrolünü yitirdiği kamyonet kaldırıma doğru yönelerek, cadde üzerindeki araçlara ve motosikletlere çarparak durabildiği görülüyor. Görüntülerde, olayı fark eden insanların ve bir köpeğin de kaçtığı görülüyor.

Yerel medya, 65 yaşındaki bir kişinin yaralandığı kazada, 6 otomobil ve 8 motosikletin hurdaya döndüğünü; kazaya dair polisin kamyonet sürücüsünün ifadesini aldığını duyurdu.

Görüntü Dökümü

---------------

-İçecek taşıyan kamyonun kontrolden çıkarak kaldırıma doğru yönelmesi

-Kamyonun park halindeki araçlara çarparak ilerlemesi

-Çevredekilerin sağ-sola kaçması

-Olay sonrası görüntüler
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 01:52 Kaynak: DHAAyının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Ali Babacan'ın Erdoğan'a sunduğu dosyanın detayları belli oldu! Karısının eski sevgilisi tarafından sokak ortasında öldürüldü