Doğu Anadolu'da Kış - Son Dakika

Doğu Anadolu'da Kış

03.01.2012 09:40
Doğu Anadolu'da Kış, System.String[]

Sibirya soğuklarının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı eksi 17 derece ile Erzurum ve Kars'ta ölçüldü.

Sibirya soğuklarının etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı eksi 17 derece ile Erzurum ve Kars'ta ölçüldü.

Meteoroloji Erzurum Bölge Müdürlüğü yetkililerinden edinilen bilgiye, Sibirya üzerinden gelen yüksek basınç sisteminin etkisi altında bulunan Doğu Anadolu Bölgesi'nde soğuk hava etkisini sürdürüyor.

Bölgede gece en düşük hava sıcaklığı Erzurum ve Kars'ta eksi 17, Ağrı'da eksi 15, Ardahan'da eksi 9, Bayburt'ta eksi 6, Erzincan'da eksi 4 ve Iğdır'da 0 derece olarak ölçüldü.

Günün en yüksek hava sıcaklıklarının da Kars'ta eksi 4, Ağrı'da eksi 3, Erzurum'da eksi 2, Ardahan'da eksi 1, Bayburt'ta 3, Erzincan ve Iğdır'da 5 derece olması bekleniyor.

Karayolları yetkilileri de karayollarında yer yer buzlanmaların yaşandığını, sürücülerin dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

- ERZURUM

Doğu Anadolu'da Kış

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Doğu Anadolu'da Kış - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur 00:27 Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü 00:07 Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu 23:10 Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu
Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu 22:17 Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı 20:48 Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor 18:01 Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor
Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor 17:03 Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı 15:55 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı
Advertisement