Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filmi - Son Dakika
Sinema

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filmi

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filmi

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Dünyanın En Güzel Kokusu 2 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

22.09.2017 11:54
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

'Dünyanın En Güzel Kokusu inin devam i olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Mustafa Uğur Yağcıoğlu üstleniyor. Rıza Kocaoğlu ve Tuba Ünsal'ın başrolünde oynadığı de ayrıca Bertemsu Özdemir, Ege Aydan, Burak Altay, Esra Ruşan gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Senaryo: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Oyuncular: Rıza Kocaoğlu, Tuba Ünsal, Bestemsu Özdemir, Ege Aydan, Burak Altay, Esra Ruşan

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Dünyanın En Güzel Kokusu 2

Yapımcı Firma: 0

Yapım Yılı: 2017

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Mars Dağıtım

Vizyon Tarihi: 03.11.2017

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Dünyanın En Güzel Kokusu 2 Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Apple TV Plus'a 50'den fazla lisanslı film eklenecek
    10:18 Apple TV Plus'a 50'den fazla lisanslı film eklenecek

    Apple TV Plus platformuna Universal, Sony ve Warner Bros gibi dev prodüksiyon şirketlerinin yapımlarının ağırlıklı olacağı 50'den fazla lisanslı film eklenecek. Bu gelişme ile birlikte platformdaki izleyici sayısının yükseliş trendine girmesi bekleniyor. Filmleri izlemek için herhangi bir ekstra ücret gerekmezken, bu durum Netflix'in hakimiyetini kırmak için zorlu bir mücadele olacak.

  • Dune 2 Gişede Büyük Başarı Yakaladı
    18:19 Dune 2 Gişede Büyük Başarı Yakaladı

    Dune 2 (Dune: Part Two) dünya genelinde 178,5 milyon dolar gişe yaparak büyük bir başarı elde etti. Timothée Chalamet, Florence Pugh ve Zendaya gibi ünlü isimlerin yer aldığı yapım, film sektörüne derin bir nefes aldırdı. Henüz tüm ülkelerde vizyona girmeyen film, ikinci haftasında gişe rakamlarını daha da artırabilir.

  • Frankofon Film Festivali Türkiye'de Sinemaseverlerle Buluşacak
    17:47 Frankofon Film Festivali Türkiye'de Sinemaseverlerle Buluşacak

    Frankofon Film Festivali, Fransız sinemasının çoğu gösterime girmemiş filmlerinden oluşan geniş bir seçkiyi 21 Mart'tan 30 Nisan'a kadar Türkiye'deki şehirlerde sinemaseverlerle buluşturacak. Festival, Fransızca konuşulan ülkelerin kültürlerini ve Fransızcayı tanıtmayı amaçlayarak yaratıcılığı, sanatsal ifadeyi ve kültürlerarası diyaloğu desteklemeyi hedefliyor. Programda ödüllü filmler de yer alacak ve festival, Türkiye'de daha önce gösterilmemiş filmleri izleme fırsatı sunacak.

  • Disney, Johnny Deep'in Karayip Korsanları 6 filmi için geri dönmesini istiyor
    16:19 Disney, Johnny Deep'in Karayip Korsanları 6 filmi için geri dönmesini istiyor

    Disney, Johnny Deep'in Amber Heard'e açtığı karalama davasını kazanmasıyla Karayip Korsanları serisine döndürülmesi için çalışmalara başladı. Ancak plan, Deep'i yardımcı oyuncu olarak geri döndürmek şeklinde. Karar ise Johnny Deep'in kendisine ait.

  • Yönetmen Derviş Zaim:
    03 Mar Yönetmen Derviş Zaim: "Türk sinemasındaki nihilizmi büyük dezavantaj olarak görüyorum"

    Batman Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen "Batman Film Günleri"ne katılan usta yönetmen Derviş Zaim, yurtdışında Türk sinemasının karşılaştığı sorunlara ilişkin, "Türklerden bekledikleri filmi yapmazsan, allameicihan olsan seni o yerlere sokmazlar.

  • Muğla Yeşilay Şubesi, gençlere teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla 'Sosyal İkilem' filmini ücretsiz olarak izletti
    03 Mar Muğla Yeşilay Şubesi, gençlere teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla 'Sosyal İkilem' filmini ücretsiz olarak izletti

    Muğla Yeşilay Şubesi, Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında gençlere teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek amacıyla 'Sosyal İkilem' filmini ücretsiz olarak izletti. Film, internetin yaygınlaşması ve sosyal medyanın etkin kullanımının gençlerin manipülasyonuna ve demokrasinin tahrip edilmesine nasıl yol açtığını anlatıyor. Film gösterimi, öğretim üyeleri, öğrenciler ve halkın ilgisiyle dikkat çekti.

  • Arabesk müziğin
    02 Mar Arabesk müziğin "Baba"sı: Müslüm Gürses

    "Arabeskin Babası" veya "Müslüm Baba" olarak tanınan arabesk ve halk müziği sanatçısı Müslüm Gürses'in vefatının üzerinden 11 yıl geçti.


Advertisement