Son Dakika Haberleri: Bayram günü iki aile, E-5 karayolunda tekme ve tokat birbirine girdi! O anlar kamerada

Bayram günü iki aile, E-5 karayolunda tekme ve tokat birbirine girdi! O anlar kamerada

10 gün önce

Kurban Bayramı'nın 1. gününde E-5 karayolunda iki aile trafikte tekme ve tokatlarla birbirine girdi. Tarafları motosikletli bir sürücü güçlükle ayırırken o anlar kameralara yansıdı.

Kurban Bayramı'nın 1. gününde E-5 karayolu Avcılar Denizköşkler mevkisinde iki aile trafikte birbirine girdi. Motosikletli bir sürücü kavgayı ayırdı. Dehşet anları kameraya yansıdı.

İKİ OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ TARTIŞTI

Olay, önceki gün saat 15.00 sıralarında E-5 karayolu Avcılar Denizköşkler mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kurban Bayramı'nın 1. gününde yoğun trafikte seyreden iki otomobilin sürücüsü henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştı.

BİRBİRLERİNE VURMAYA BAŞLADILAR

Tartışmanın büyümesi üzerine araçlarından inen sürücüler birbirine vurmaya başladı. Sürücülerin ailelerinin de otomobillerden inmesi üzerine kavga büyüdü.

MOTOSİKLETLİ ARAYA GİRDİ

Tekme ve tokatların havada uçuştuğu kavgayı yoldan geçen bir motosikletli bitirdi. Araya giren motosikletli, sürücülerden birini ayırarak otomobiline bindirdi. Diğer tarafın da araçlarına binmesiyle kavga sona erdi.

Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2019 09:45 Kaynak: İHA

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Cem Garipoğlu'nun annesinin avukatı Metin Feyzioğlu Emine Bulut tweetiyle sosyal medyada büyük tepki gördü
Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı'dan Emine Bulut yorumu: Bizde anneler kutsaldır Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rus lider Putin ile görüşmek üzere Rusya'ya gidiyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gül, Davutoğlu ve Babacan'a gönderme: Esameleri okunmayacak