Eğitim-Bir-Sen Üyeleri Etkinlikte Buluştu - Son Dakika

Eğitim-Bir-Sen Üyeleri Etkinlikte Buluştu

15.01.2012 16:21
Eğitim-Bir-Sen Üyeleri Etkinlikte Buluştu, System.String[]

Eğitim-Bir-Sen Alaplı Temsilciliği tarafından orta öğretim ve ilköğretimde görev yapan üyelerin katılımıyla etkinlik düzenlendi.

Eğitim-Bir-Sen Alaplı Temsilciliği tarafından orta öğretim ve ilköğretimde görev yapan üyelerin katılımıyla etkinlik düzenlendi.

Eğitim-Bir-Sen Alaplı Temsilcisi Ramazan Kocaman, etkinlikte yaptığı konuşmada, sendikalarının kurulduğu günden bugüne üstlenmiş olduğu bir misyon olduğunu söyledi.

Demokratik toplum olmanın gerekliliklerinden birinin de sivil toplum kuruluşlarının güçlü olmasından geçtiğini anlatan Kocaman, şöyle konuştu:

"Bu nedenle üyesi bulunduğumuz sendikamız, toplumumuzun demokratikleşmesinde önemli bir görev üstlenmiştir. En son yapılan anayasa değişikliği referandumunda birçok güç odaklarının hayır kampanyası yürütmelerine rağmen, Eğitim-Bir-Sen toplumun kirlerinden arındırılması için yetmez ama evet diyerek anayasa değişikliğine olumlu katkı sağlamıştır."

- ZONGULDAK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eğitim-Bir-Sen Üyeleri Etkinlikte Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika! Faiz indiriminin etkileri devam ediyor! Dolar, bir kez daha rekor kırdı 09:52 Son Dakika! Faiz indiriminin etkileri devam ediyor! Dolar, bir kez daha rekor kırdı Taliban, Hırsızlar için uygulanan 09:35 Taliban, Hırsızlar için uygulanan "el kesme" cezasının geri geleceğini duyurdu Büyük tepki çeken kreşteki görüntüler sonrası cezalar belli oldu: 10 ay 15 gün hapis cezası 09:05 Büyük tepki çeken kreşteki görüntüler sonrası cezalar belli oldu: 10 ay 15 gün hapis cezası
Korona semptomları değişti! İşte yeni belirtiler 08:39 Korona semptomları değişti! İşte yeni belirtiler MHP'den ihraç edilen Atila Kaya'dan partiye zehir zemberek sözler ! Melih Gökçek yorumu çok konuşulur 07:22 MHP'den ihraç edilen Atila Kaya'dan partiye zehir zemberek sözler ! Melih Gökçek yorumu çok konuşulur Aleyna Tilki, yurt dışına çıkarak veda paylaşımında bulundu 22:28 Aleyna Tilki, yurt dışına çıkarak veda paylaşımında bulundu
Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi 21:01 Müge Anlı'yı tehdit eden Ümitcan Uygun'a hapis cezası verildi Miray Daner ile Aras Bulut İynemli arasındaki ilişki herkesi şaşkına çevirdi 18:53 Miray Daner ile Aras Bulut İynemli arasındaki ilişki herkesi şaşkına çevirdi
Advertisement