Son Dakika Haberleri: 14 Aylık Bebek, Elma Diliminin Soluk Borusunu Tıkaması Sonucu Hayatını Kaybetti

14 Aylık Bebek, Elma Diliminin Soluk Borusunu Tıkaması Sonucu Hayatını Kaybetti

7 ay önce

Zonguldak'ta yediği elma dilimi boğazına kaçan 14 aylık bebek, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Acılı aile hastane önünde sinir krizi geçirdi.

 Zonguldak'ta elma diliminin soluk borusunu tıkadığı 14 aylık bebek yaşamını yitirdi. Haberi öğrenen aile sinir krizi geçirirken, olayın yaşandığı evde inceleme yapıldı.

TABAKTAN ALDIĞI ELMA DİLİMİ ÖLDÜRDÜ

Olay dün akşam saatlerinde Kilimli ilçesinde meydana geldi. Öğretmen Ebru Deveci ile maden işçisi Uğur Deveci'nin çocukları olan 14 aylık Murat Alparslan Deveci, evdeyken tabaktan aldığı elma dilimini yemeye başladı. Yediği elma dilimi 14 aylık bebeğin soluk borusunu tıkadı. Nefes alamayan Murat bebek, ailesi tarafından Kilimli Semt Polikliniği'ne götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan 14 aylık bebek, sevk edildiği Atatürk Devlet Hastanesi'nde kurtarılamadı.


ÖLÜM HABERİ DUYUNCA SİNİR KRİZİ GEÇİRDİLER

Bebeklerinin ölüm haberini alan çift ise hastane önünde sinir krizleri geçirildi. Morga kaldırılan Murat Deveci'nin nefes borusuna yabancı cisim kaçması sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

EVDE İNCELEME YAPILDI

Bebeğin kesin ölüm sebebi ise otopsi işlemlerinin ardından belirlenecek. Olayla ilgili ailenin evinde de inceleme yapıldı.


YORUMLAR


TÜİK Açıkladı! Çocuk Gelinler En Çok Ağrı, En Az Tunceli'de CHP'li Öztürk'ten Sonra CHP'li Didem Engin de Cumhurbaşkanı Aday Adayı Oldu

Son Dakika! Erdoğan Olaylı Derbiyle İlgili Konuştu: Futbol Teröründen Öte Kumpas Var