Son Dakika Haberleri: Emekli Askerin Tabutunun Üzerine Fenerbahçe Forması, Flaması Kondu

Emekli Askerin Tabutunun Üzerine Fenerbahçe Forması, Flaması Kondu

4 ay önce

Sarıgöl ilçesinde kalp krizi sonucu hayatını kaybeden emekli Uzman Çavuş Mehmet Çoban, vasiyeti üzerine Fenerbahçe flamasıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Emekli Askerin Tabutunun Üzerine Fenerbahçe Forması, Flaması Kondu, System.String[]

Sarıgöl ilçesinde  Fenerbahçe sevgisi ile bilinen Çoban (51), dün gece geçirdiği kalp krizi sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

FENERBAHÇE FORMASIYLA GİTTİ

Emekli olan Çoban için  Hüseyin Gümüşlü Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Çoban'ın arkadaşları ve oğlu Atacan Çoban, vasiyeti nedeniyle tabutunun üzerine  Fenerbahçe forması, flaması koydu.

MEZAR TAŞINA LOGO KONDU

Cenazede, Çoban'ın 5 yıl önce hazırlattığı üzerinde  Fenerbahçe logosu ve "Fenerbahçeli doğdu, Fenerbahçeli öldü" yazısı bulunan mezar taşı baş ucuna konuldu.

Kılınan cenaze namazının ardından Çoban'ın cenazesi  Sarıgöl Belediyesi Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kefenini de sarı-lacivert renklerde hazırlattığı öğrenilen Çoban'ın,  Fenerbahçe maçlarını takip ettiği, üç yıl önce yaptırmaya başladığı müstakil evinin dekorasyonu için sarı-lacivert boya tercih ettiği, evinin girişine de  Fenerbahçe logosu çizdirdiği belirtildi.

Orlando Bloom ile Birlikte Olan Garson, Çırılçıplak Müdüre Yakalandı Usta Sanatçı Hülya Koçyiğit Kansere Yakalandığını Açıkladı, Dua İstedi
Trump, Ağlama Duvarı'nı Ziyaret Eden İlk ABD Başkanı Oldu

1