Emily Blunt'ın Evi Tıpkı Kendisi Gibi Kendine Hayran Bırakıyor! - Son Dakika

Emily Blunt'ın Evi Tıpkı Kendisi Gibi Kendine Hayran Bırakıyor!

16.05.2018 20:19
Emily Blunt'ın Evi Tıpkı Kendisi Gibi Kendine Hayran Bırakıyor!, System.String[]

Emily Blunt ve eşi John Krasinksi, evlerini yeniden dekore etme konusunda oldukça becerikliler. Ünlü model Kendall Jenner da bunu fark etmiş olacak ki ünlü çiftin göz alıcı evini satın almış. 1958 yılında yapılmış olan tarihi evi çift 2009 yılında satın almış. Yaklaşık olarak 500 metrekare genişliğindeki eve ünlü model, 6.5 milyon dolar ödemiş. 6 yatak odası ve 5 banyodan oluşan konut sayesinde çift büyük bir kazanç elde etmiş. Nefes kesici manzara ve kusursuz işçilik

Emily Blunt ve eşi John Krasinksi, evlerini yeniden dekore etme konusunda oldukça becerikliler. Ünlü model Kendall Jenner da bunu fark etmiş olacak ki ünlü çiftin göz alıcı evini satın almış.

1958 yılında yapılmış olan tarihi evi çift 2009 yılında satın almış. Yaklaşık olarak 500 metrekare genişliğindeki eve ünlü model, 6.5 milyon dolar ödemiş. 6 yatak odası ve 5 banyodan oluşan konut sayesinde çift büyük bir kazanç elde etmiş.

Nefes kesici manzara ve kusursuz işçilik bir arada

Yüksek fiyat etiketine sahip olan evin bu değeri hak etmesinde nefes kesici manzarası, kusursuz işçiliği ve çekici dekorasyonu önemli rol oynuyor. Evin üçüncü katı John Krasinksi'nin ofisi olarak kullanılmış ve düzen odaklı bir konseptte tasarlanmış. Ofis katının hemen dışında ise rahatlamak ve temiz hava almak için geniş bir balkon bulunuyor. Emily Blunt'ın evi; model Kendall Jenner'ın fiziğini koruması için lüks bir pilates stüdyosuna sahip, hatta evin New York City tarzı bir çatı bahçesi bile var. Yapının geneli modern ve temiz bir mimari anlayışın eseri.

Hollywood Hills bölgesinde mütevazi ama lüks şekilde döşenmiş olan evi satışa çıkardıktan sonra iki ayda satmayı başaran çift, emlak portföyünü genişletmeyi ve çeşitlendirmeyi düşünüyor.

Emily Blunt ve eşi 2014 yılında yine aynı bölgeden bir ev daha satın almış. Bu bölgenin hem lüks hem de samimi olduğunu düşünen ikili, yatırımlarını bu bölgede yapmayı tercih ettiklerini belirtiyor. Hollywood Hills'in Los Angeles'da artan cazibesi ve emlak değeri sayesinde çift, uygun fiyatlara aldıkları evleri satışa çıkardıklarında iyi bir gelir elde edebiliyor.

Lüks kaçış noktaları mevcut

Kendall Jenner'ın yeni sahibi olduğu ev, 6 yatak odası ve 5 banyo ile devasa bir alana sahip. Yaklaşık 500 metrekare alan üzerine konumlandırılan yapı, ekstra olarak 1500 metrekarelik özel bir alan daha içeriyor. Oldukça korunaklı bir mimariye sahip olan konut, inzivaya çekilmek için de ideal.

Rezidansın dışında açık ve kapalı Hollywood yaşamı için çeşitli güvenlik unsurları mevcut. Sürgü ve demirlerle korunan evde ayrıca büyük pencereler hem ortamın atmosferini genişletiyor hem de yeterli gün ışığını sağlıyor.

Geniş teras alanında oturmak için yeteri kadar yer mevcut. Havuzun hemen arkasında da dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek için özel bir köşe daha bulunuyor.

Dağ ve şehir manzarasına ev sahipliği yapan konutun spa, pilates salonu ve yüzme havuzu gibi lüks alanları ünlü model Kendall Jenner için de zevkli bir kullanım sunacağa benziyor.

*#%#*5128*#% %#*5347*#%#*

Emily Blunt'ın Evi Tıpkı Kendisi Gibi Kendine Hayran Bırakıyor!

Son Dakika Emlak Emily Blunt'ın Evi Tıpkı Kendisi Gibi Kendine Hayran Bırakıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! İrfan Can'ın yarım kalan 'Kahve' sevincini Mert Hakan tamamladı! Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Altay'dan büyük hata, kurtardığı topu içeri aldı! Altay'dan büyük hata, kurtardığı topu içeri aldı! Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek