Erdoğan'ın, "Sizi bahçeden toplamayalım" dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri - Son Dakika

Erdoğan'ın, "Sizi bahçeden toplamayalım" dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri

27.10.2019 10:50
Erdoğan'ın, "Sizi bahçeden toplamayalım" dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri

Erdoğan'ın "Vekillerimizin Meclis çalışmaları konusunda pasif olduklarını istihbar ettim. Arkadaşların sizleri bahçelerden toplayıp gruba getirmemesi lazım" çıkışıyla ilgili CHP'li Tanal'dan öneri geldi. Tanal, "Sizden istirhamım bahçeye bir anons koyalım, vekil arkadaşlar bahçede duymuyorlar, onun için Genel Kurula gelemiyorlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Vekillerimizin Meclis çalışmaları konusunda pasif olduklarını istihbar ettim. Arkadaşların sizleri bahçelerden toplayıp gruba getirmemesi lazım" çıkışına CHP'li Mahmut Tanal'ın önerisi "Bahçeye bir anons koyalım, vekil arkadaşlar bahçede duymuyorlar, onun için Genel Kurul'a gelemiyorlar" oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son grup toplantısında Meclis çalışmalarına ilgi göstermeyen milletvekillerine dönük, "Arkadaşların, sizleri bahçelerden toplayıp gruba getirmemesi lazım. Bunu özel bir ricam olarak söylüyorum" ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın bu açıklamasından sonraki 3 Genel Kurul toplantısında da sık sık yeterli çoğunluk bulunamadığı için aralar verildi.

Erdoğan'ın,

"BAHÇEYE ANONS KOYALIM" ÖNERİSİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri Genel Kurul'a da taşındı. D Erdoğan'ın konuşmasını Meclis'te tekrarlayan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis'i çalıştırma görevinin çoğunluk partisinde olduğunu söyledi.İlginç öneri ise CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'dan geldi. Tanal, "Sizden istirhamım bahçeye bir anons koyalım, vekil arkadaşlar bahçede duymuyorlar, onun için Genel Kurula gelemiyorlar" diye konuştu.

'CHP Yurt Dışı Örgütlenme Çalıştayı' İstanbul'da düzenlenecek 'CHP Yurt Dışı Örgütlenme Çalıştayı' İstanbul'da düzenlenecek Burak Erbay: Bilirkişi Keşfinde Mahkeme Heyeti, Beşli Çete'nin Kesmek İstediği Zeytin Ağaçlarına Sığındı Burak Erbay: Bilirkişi Keşfinde Mahkeme Heyeti, Beşli Çete'nin Kesmek İstediği Zeytin Ağaçlarına Sığındı CHP Lideri Kılıçdaroğlu iktidar olacaklarından emin: Seçime az kaldı, sabredin CHP Lideri Kılıçdaroğlu iktidar olacaklarından emin: Seçime az kaldı, sabredin

Son Dakika Güncel Erdoğan'ın, 'Sizi bahçeden toplamayalım' dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri - Son Dakika


Advertisement