Erdoğan'ın, "Sizi bahçeden toplamayalım" dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri - Son Dakika

Erdoğan'ın, "Sizi bahçeden toplamayalım" dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri

27.10.2019 10:50
Erdoğan'ın,

Erdoğan'ın "Vekillerimizin Meclis çalışmaları konusunda pasif olduklarını istihbar ettim. Arkadaşların sizleri bahçelerden toplayıp gruba getirmemesi lazım" çıkışıyla ilgili CHP'li Tanal'dan öneri geldi. Tanal, "Sizden istirhamım bahçeye bir anons koyalım, vekil arkadaşlar bahçede duymuyorlar, onun için Genel Kurula gelemiyorlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Vekillerimizin Meclis çalışmaları konusunda pasif olduklarını istihbar ettim. Arkadaşların sizleri bahçelerden toplayıp gruba getirmemesi lazım" çıkışına CHP'li Mahmut Tanal'ın önerisi "Bahçeye bir anons koyalım, vekil arkadaşlar bahçede duymuyorlar, onun için Genel Kurul'a gelemiyorlar" oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son grup toplantısında Meclis çalışmalarına ilgi göstermeyen milletvekillerine dönük, "Arkadaşların, sizleri bahçelerden toplayıp gruba getirmemesi lazım. Bunu özel bir ricam olarak söylüyorum" ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın bu açıklamasından sonraki 3 Genel Kurul toplantısında da sık sık yeterli çoğunluk bulunamadığı için aralar verildi.

"BAHÇEYE ANONS KOYALIM" ÖNERİSİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri Genel Kurul'a da taşındı. D Erdoğan'ın konuşmasını Meclis'te tekrarlayan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis'i çalıştırma görevinin çoğunluk partisinde olduğunu söyledi.İlginç öneri ise CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'dan geldi. Tanal, "Sizden istirhamım bahçeye bir anons koyalım, vekil arkadaşlar bahçede duymuyorlar, onun için Genel Kurula gelemiyorlar" diye konuştu.

Erdoğan'ın, Sizi bahçeden toplamayalım dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri

Son Dakika Güncel Erdoğan'ın, 'Sizi bahçeden toplamayalım' dediği vekiller için CHP'den ilginç öneri - Son Dakika


Son Dakika

Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in Feghouli'yle yola devam etmek istemediğini söyledi Son Dakika: Sağlık Bakanlığı 12 bin personel alacak! Atamalarda mülakat yapılmayacak İstanbul Boğazı'nda sabah saatlerinde etkili olan sis kartpostallık görüntüler oluşturdu Isparta'da MHP'li Çiçekpınar Belediye Başkanı'nın evine silahlı saldırı YouTuber Enes Batur, kazasına yorum yapan bir kişiye sosyal medya üzerinden tepki gösterdi: Belki insanlıktan nasibini alır Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi