Son Dakika Haberleri: Erzincan Valisi Kahraman Kentten Ayrıldı

Erzincan Valisi Kahraman Kentten Ayrıldı

3 yıl önce

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ın uğurlamaya gelenlerle tokalaşması Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'un Vali Kahmaran'a soru sorması röportaj yapması Vali Kahraman'ın açıklaması Erzincan Valisi Kahraman kentten ayrıldı Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Valiler Kararnamesi ile merkez valiliğine atanan Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ı uğurlama programında gazeteci gibi valiyle soru yöneltti.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ın uğurlamaya gelenlerle tokalaşması
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'un Vali Kahmaran'a soru sorması röportaj yapması
Vali Kahraman'ın açıklaması

Erzincan Valisi Kahraman kentten ayrıldı
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Valiler Kararnamesi ile merkez valiliğine atanan Erzincan Valisi Süleyman Kahraman'ı uğurlama programında gazeteci gibi valiyle soru yöneltti.

Vali Kahraman, valilik önünde kamu kurum ve kuruşlarının müdürleri, valilik personeli, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın katıldığı uğurlama töreninde katılanlarla teker teker tokalaşıp helallik istedi.

Törende Belediye Başkanı Başsoy, Vali Kahraman'ın gazetecilerle vedalaşırken bir kameramanın kamerasını alarak görüntü çekmesi ilgi çekti.

Başkan Başsoy, çekim yaptıktan sonra Vali Kahmaran'a "Erzincan'dan ayrılıyorsunuz duygu ve düşüncelerinizi alabilir miyiz. Erzincanlı hemşehrilerimizin yoğun bir ilgisi var burada" şeklindeki sorusunu Vali Kahraman, "Herkesin yanında, evlerinde olmaya çalıştık. Sadece öksüz ve yetimin değil herkesin yanında olmaya çalıştık. Zenginin de fakirin de bizim insanımız bizim kardeşimiz. İki yıl içerisinde birinci önceliğim gönül almaktı." diyerek yanıtladı.

Bir parçasının Erzincan'da kaldığı için kentten buruk ayrıldığını söyleyen Vali Kahraman, "Bir parçam burada kaldığı için buruk ayrılıyorum. Kendim İstanbul'da ya da başka yerde olacağım ama gönlüm sizlerle olacak." dedi.

Vali Kahraman ve beraberindekiler Erzincan Valiliği önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra hava yoluyla kentten ayrıldı.Derecik'te PKK'lıların Gönderdiği Patlayıcı Yüklü Drone, Vurularak Düşürüldü Safiye Soyman, Duş İtirafıyla Hayranlarının Midesini Bulandırdı! Seçime 5 Gün Kala Son Anket! 2 Büyükşehir El Değiştiriyor