Erzurum AÇSH İl Müdürü İlbaş, çalışmalarını anlattı - Son Dakika

Erzurum AÇSH İl Müdürü İlbaş, çalışmalarını anlattı

10.10.2019 17:51
Erzurum AÇSH İl Müdürü İlbaş, çalışmalarını anlattı, System.String[]

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cemil İlbaş, düzenlediği toplantıda kurumun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cemil İlbaş, düzenlediği toplantıda kurumun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İlbaş, Yakutiye ilçesindeki Nene Hatun Çocuk Evleri Sitesi'nde gerçekleştirilen toplantıda çocuklar, engelliler, kadın ve aile toplum hizmetleri ile şehit aileleri ve gazilere yönelik desteklerin verildiğini belirtti.

Erzurum'a vakıflar da dahil edildiğinde 52 milyon lira para girişinin olduğunu, bunun belli bölümünün kurumsal çalışmalarda kullanıldığını anlatan İlbaş, "Hem ekonomik hem de sosyal ve psikolojik destek anlamında önemli çalışmalar yapılıyor. Hizmet kalitesinin artırılması noktasında bir çok Avrupa ülkesinden çok daha iyi standartlarda imkanlar sunuluyor" dedi.

İlbaş, toplantının ardından basın mensuplarına örnek çocuk evini gezdirdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Erzurum AÇSH İl Müdürü İlbaş, çalışmalarını anlattı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Son Dakika: Ateşkesi ihlal eden Ermenistan ordusu, Berde'de sivilleri hedef aldı: 4 ölü, 10 yaralı Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Kayıp kadının kredi kartından para çeken zanlı, Gülümser Bulut cinayetinin sanığı çıktı Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında Meteoroloji İstanbulluları uyardı: Kar soğukları geliyor Çaresizliklerini anlatan en iyi video! Ermeni gençler, polis zoruyla otobüse bindirilip cepheye gönderildi 3 çocuk babası kolunda enjektörle ölü bulundu! Annesi sinir krizi geçirdi