Eş, Dost, Akraba Değil, Ataşehir Zenginleşsin" - Son Dakika

Eş, Dost, Akraba Değil, Ataşehir Zenginleşsin"

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, "Ben hizmeti Ataşehir'e yapacağım. Aileme, eşime dostuma değil" dedi.

AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, "Ben hizmeti Ataşehir'e yapacağım. Aileme, eşime dostuma değil" dedi.


AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem, seçim çalışmaları kapsamında Yenisahra Mahallesi'nde halkla buluştu. Çoğunluğunu Roman vatandaşların oluşturduğu kalabalık İsmail Erdem'i meşaleler yakarak, alkışlarla karşıladı. Roman vatandaşlar, "Mevcut yönetim bizi hakir görüyor, belediyenin kapısına bile sokulmuyoruz. Mahallemizin durumunu görüyorsunuz. Ayrımcılıktan ve itelenmekten çok bunaldık. Bizim çocuklarımızın da eğitime, parka, sosyal alana ihtiyacı var. Bizler de Ataşehirliyiz" diyerek isyanlarını dile getirdiler.


"AYNI HATAYI BİR DAHA YAPMAYACAĞIZ"


"Bütün bunlar bizim de suçumuz" diye dert yanan Roman vatandaşlar, "Biz değişirler diye, vaatlerine kanıp, bir kez daha şans verdik. Cebine çalışan adamı bir kez daha seçersen olacağı budur. Ancak aynı hatayı bir daha yapmayacağız. Ataşehir'e dürüst, hilesi hurdası olmayan başkan İsmail Erdem yakışır" dediler.


"HİZMETİN AYRIMCILIĞI OLMAZ"


AK Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı İsmail Erdem de hiç kimsenin bir diğerini hakir görme hakkı olmadığını belirtip, Türkiye'nin bütün renkleri bağrına basan çok büyük bir ülke olduğunu hatırlatarak,"Roman'ı, Laz'ı, Kürt'ü, Çerkez'i birdir, bütündür. Bölücülük ve ayrımcılık yaparak insanımızı yabancılaştıramazlar" dedi. Hizmetin ayrımcılığı olamayacağını belirten Erdem, "Hizmeti Ataşehir'e yapacağım, görevinden ihraç edilenler önce ailesine, eşine, dostuna hizmet götürmüş. Usulsüzlükler diz boyu. Bu nasıl bir vicdandır bilemiyorum. Görevini kötüye kullanan, ihaleye fesat karıştıran, haksız mal edinen, işlerini akrabaları üzerinden sürdüren ve bu sebeplerden dolayı ihraç edilen biri nasıl olur da tekrar aday olur?" ifadelerini kullandı.


"EL ELE VERİP ATAŞEHİR'İ BÜTÜN ÇÖPLERİNDEN TEMİZLEYECEĞİZ"


Yenisahra Mahalle sakinlerinin bütün dertlerini çözeceğini belirten İsmail Erdem, "El ele vererek Ataşehir'i bütün çöplerinden temizleyeceğiz. Sizin için buradayım, hizmet için buradayım" diye konuştu. - İstanbul

Son Dakika

17:54 12 bin liraya alıp 90 bin liraya yenilediği otomobili trafikten men edildi 15:45 Hız limitini aşan sürücünün gösterdiği korkunç gerekçe cezadan yırtmasını sağladı 15:21 "Aşk 101'deki Osman eşcinsel olarak kurgulandı" diyen Mahir Ünal'a dizi oyuncusu Kubilay Aka'dan cevap 14:55 Aldığı kilolardan dolayı eleştirilerin hedefi olan fenomen Duygu Özaslan bilinmeyen hastalığını itiraf etti 13:50 Sevgilisinin arkadaşıyla yatakta basılan eski manken için mahkemeden zorla getirilme kararı 13:46 Otomobil satışında geçtiğimiz yıl pazarın %56'sını oluşturan dizel araçların oranı bu sene %42'ye geriledi 13:16 Yolcu taşımacılığının efsane firması Varan, Türkiye yollarına geri döndü 13:14 Kocasını minibüste başka kadınla yarı çıplak halde basan kadın, öfkeden deliye döndü 12:44 Aranan şüpheli polislere bıçakla saldırdı! 2 memur yaralandı 12:20 Google, Facebook şifrelerini çalan 25 uygulamayı Google Play'den kaldırdı 12:19 11 yaşındaki oğlunu telefonla çok fazla oynadığı için çamaşır ipiyle boğarak öldürdü 12:00 Bakan Albayrak ve ailesine hakaret eden zanlının mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı: İroni yapmak istemiştim 11:38 Starbucks'ta Müslüman kadına ayrımcılık: Bardağına "Ayşe" yerine "DEAŞ" yazdılar 10:45 Yüzlerce tatilciye "helal otel" şoku! Ödeme yaptıkları otelin konseptinin değiştiğini öğrendiler 10:28 Sahibi 1,5 tonluk kurbanlık boğayı ikinci el araç fiyatına satışa çıkardı