Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi - Son Dakika

Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi

01.03.2021 16:06

Oyuncu eşi Naz Elmas'la Muğla'da tatil yapan iş insanı Erol Özmandıracı, sosyal medya hesabından eşiyle tatil pozlarını yayınladı. Naz Elmas'ın bir karede eşinin kucağında poz vermesi de dikkatlerden kaçmadı.

Sık sık fotoğraflarına yaptığı photoshopların ortaya çıkmasıyla gündem olan Naz Elmas, bu sefer de eşiyle verdiği pozla adından söz ettirdi.

ŞUBAT AYINDA DENİZE GİRDİLER

İşlere kısa bir ara veren Erol Özmandıracı ve Naz Elmas hafta sonu tatili için Göcek'i tercih etti. Şubat ayının sonunda denize giren çift yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini şaşırttı. Göcek'te tekneleriyle eğlenceli anlar geçiren Özmandıracı, çekilen kareleri de "Şubat'ta Göcek başkadır. Çok soğuk ama bize ne..." notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Eşi farkında olmadan paylaştı! Naz Elmas'ın iç çamaşırsız denize girdi

YİNE PHOTOSHOP YAPTI

Ünlü iş insanının paylaşımında eşinin sütyensiz halleri de dikkat çekti. Sık sık fotoğraflarda kendini ince göstermeye çalışan Elmas, bir karede eşinin kucağında poz verdi. Elmas, sosyal medya hesabından da peş peşe siyah elbiseli pozlarını paylaştı. Oyuncunun Instagram hesabının yayınladığı bir fotoğrafta kollarını inceltmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Eşi farkında olmadan paylaştı! Naz Elmas'ın iç çamaşırsız denize girdi

Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi

Son Dakika Magazin Oyuncu Naz Elmas eşinin kucağında poz verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'la yasak aşk yaşadığı söylenen Hadise'den ilk açıklama: Hesabını soracağım İş yerinde patlama! Yaralı arkadaşını kucağında taşıdı İş yerinde patlama! Yaralı arkadaşını kucağında taşıdı Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Semra Özal, eşi Turgut Özal'ın son anlarını ilk kez anlattı: Apar topar araca aldılar, gerekli müdahale yapılmadı Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Galatasaray'dan gönderilen Belhanda, Fenerbahçe'de forma giymek için 'Fedakarlık yaparım' dedi Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Brezilya'da yetkililerden P1 varyantı uyarısı: Hamilelik planlarınızı erteleyin Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu Acil servisteki koronavirüs hastası 2 kez yataktan düştü! 9 gün sonra acı haberi geldi, aile şikayetçi oldu