Eski Bakan Cengiz Altınkaya'nın Oğlu Evlendi - Son Dakika

Eski Bakan Cengiz Altınkaya'nın Oğlu Evlendi

01.07.2012 13:01
Eski Bakan Cengiz Altınkaya'nın Oğlu Evlendi, System.String[]

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Cengiz Altınkaya'nın oğlu Ahmet Altınkaya ile Sevilay Sönmez, Kuşadası'nda düzenlenen düğün töreni ile evlendi.

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Cengiz Altınkaya'nın oğlu Ahmet Altınkaya ile Sevilay Sönmez, Kuşadası'nda düzenlenen düğün töreni ile evlendi.

Kuşadası Jade Beac Clup'te gerçekleştirilen nikah ve düğün törenine, Aydın Valisi Kerem Al, eski bakanlar Oltan Sungurlu, Işılay Saygın ile çok sayıda davetli katıldı.

Kuşadası Belediyesi Evlendirme Memuru Şükran Gedik'in kıydığı nikahta damadın şahitliğini Aydın Valisi Al ile eski bakanlar Sungurlu ve Saygın, gelinin şahitliğini ise arkadaşı Cahide Emre yaptı.

Kıyılan nikahın ardından çifte aile cüzdanları Işılay Saygın tarafından verildi.

Muhabir: İbrahim Uzun

Yayıncı: Ufuk Kırabalı - AYDIN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Eski Bakan Cengiz Altınkaya'nın Oğlu Evlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Duvara çarpan alkollü sürücü ile polis arasında ilginç diyalog: Siz beni soymaya çalışıyorsunuz Duvara çarpan alkollü sürücü ile polis arasında ilginç diyalog: Siz beni soymaya çalışıyorsunuz Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Beşiktaş şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da 19 Mayıs saat 19.03'te almak istiyor Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Evraklarını motosikletli kuryenin yetiştirdiği Ghezzal, Beşiktaş'ı şampiyon yaptı Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı
Advertisement