Eski Beşiktaşlı Ekrem Dağ, Futbolu Bıraktı - Son Dakika

Eski Beşiktaşlı Ekrem Dağ, Futbolu Bıraktı

21.07.2016 15:14

Bir dönem Beşiktaş'ta da forma giyen Ekrem Dağ, yayınladığı mesajla futbola veda ettiğini duyurdu.

2008/2012 yılları arasında Beşiktaş forması giyen Ekrem Dağ, futbolu bıraktığını açıkladı. Son olarak Şanlıurfaspor'da forma giyen tecrübeli ism, verdiği mesajda şunları söyledi:

"ARKAMDA ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR BIRAKARAK VEDA EDİYORUM"

"12 yıllık Türkiye kariyerimi ve bununla birlikte güzelliklerle dolu futbol hayatımı noktalama kararı aldım. Bugüne dek oynadığım her takımda giydiğim her formanın hakkını sonuna kadar vermek için elimden ne geliyorsa yaptım. Arkamda çok güzel dostluklar bırakarak veda ediyorum. Bu süreçte bana destek olan camiaların taraftarlarına, başkanlarıma ve en önemlisi, çalıştığım hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum. "

"FUTBOLUN İÇİNDE OLACAĞIM"

Futbolun içinde olmak adına en kısa sürede gereken eğitimleri alıp bilgi ve birikimlerimi hoca olarak genç nesillere aktarmak için de vakit kaybetmeden yola koyulacağımın bilinmesini isterim."

Eski Beşiktaşlı Ekrem Dağ, Futbolu Bıraktı

Son Dakika Spor Eski Beşiktaşlı Ekrem Dağ, Futbolu Bıraktı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İki kişinin intiharına şahit olan Lee Ryan'ın trajik anısı: Genç yaşta öleceğimi düşündüm Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı Koronavirüse yakalanan çift, yoğun bakımda evlendi Güne yükselişle başlamasının ardından altının gram fiyatı 442 liradan işlem görüyor Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Tehdit büyüyor! Çekirgeler bu kez Kenya'nın 15 ilçesini istila etti İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet...