Eskigediz'de Aşure Etkinliği - Son Dakika

Eskigediz'de Aşure Etkinliği

26.09.2018 11:34
Eskigediz'de Aşure Etkinliği, System.String[]

Eskigediz Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl yapılan aşure etkinliği, bu yıl Eskigediz Ulucami ve Pazaryeri alanında yapıldı.

Eskigediz Belediyesi tarafından geleneksel olarak her yıl yapılan aşure etkinliği, bu yıl Eskigediz Ulucami ve Pazaryeri alanında yapıldı.

Eskigediz Belediye Başkanı Ercan Şimşek daha önceden belirlenen programı nedeniyle şehir dışında olduğundan dolayı yerine Belediye Başkan Vekili Murat Çakmak vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Ayrıca pazar esnaflarına tek tek aşure ikram edildi.

Aşure ikramını kabul eden vatandaşlar Eskigediz Belediye Başkan Vekili Murat Çakmak'a, yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederek, "İçinde kardeşlik, dostluk ve paylaşım olan bu güzel ayı yaşamaktan dolayı çok mutluyuz. Bu güzel organizasyon için yetkililere teşekkür ediyoruz" diye konuştu.(YD-EFE) - KÜTAHYA

Eskigediz'de Aşure Etkinliği

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Eskigediz'de Aşure Etkinliği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antalya-Moskova uçağı iniş takımlarındaki arıza nedeniyle güçlükle iniş yapabildi Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Bakan Koca yeni parti aşılar için müjdeyi verdi! Tarih ve miktar detayları belli oldu WhatsApp 4 yıldır masada olan gizlilik sözleşmesi planıyla ne yapmak istiyor? İşte yanıtı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı