Bahçeye giren eski eniştesini yabani hayvan sanıp vurarak öldürdü - Son Dakika
Güncel

Bahçeye giren eski eniştesini yabani hayvan sanıp vurarak öldürdü

Bahçeye giren eski eniştesini yabani hayvan sanıp vurarak öldürdü

Eskişehir'de bir kadın, bahçeye giren eski eniştesini av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Gözaltına alınan kadın, jandarmadaki ifadesinde bahçedeki karartıyı yabani hayvan sandığı için ateş ettiğini söyledi.

02.12.2023 17:18  Güncelleme: 17:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Eskişehir'de Esma S. (43), evinin bahçesine giren eski eniştesi Aydın Ercan'ı (43) tüfekle vurup öldürdü. Gözaltına alınan Esma S., bahçede yabani hayvan olduğunu düşünerek ateş ettiğini savundu.

ESKİ ENİŞTESİNİ TÜFEKLE VURARAK ÖLDÜRDÜ

Mihalıççık ilçesi Yalımkaya Mahallesi'nde oturan Esma S., gece yarısı evinin bahçesine giren ablasının eski eşi Aydın Ercan'ı tüfekle vurdu. Komşuların ihbarıyla adrese gelen jandarma ve sağlık ekiplerinin incelemesinde Ercan'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Ercan'ın yanında ise tüfek ile el feneri bulundu.

Bahçeye giren eski eniştesini yabani hayvan sanıp av tüfeğiyle vurarak öldürdü
Aydın Ercan

YABANİ HAYVAN SANDIĞI İÇİN ATEŞ ETMİŞ

Esma S. kasten öldürme suçlamasıyla jandarma tarafından gözaltına alındı. Esma S., ilk ifadesinde evinin bahçe kapısında bir karartı gördüğünü ve yabani hayvan olduğunu düşünüp av tüfeğiyle ateş ettiğini söyledi. Aydın Ercan'ın cenazesi ise savcılık ve jandarma ekiplerinin incelemesinin ardından hastane morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bahçeye giren eski eniştesini yabani hayvan sanıp vurarak öldürdü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement