Eyüpsultan'da bir garip olay! Hedefi tutturamayan şüpheliler özür dileyip iş adamını kaçırdılar - Son Dakika

Eyüpsultan'da bir garip olay! Hedefi tutturamayan şüpheliler özür dileyip iş adamını kaçırdılar

23.03.2023 20:20

Eyüpsultan'da şüpheliler, Almanya'dan gelen iş insanı Zeki Oğuz yerine marketten çıkan başka birini kaçırmaya çalıştı. Kaçırmaya çalıştıkları kişinin başkası olduğunu fark eden şüpheliler, özür dileyip marketten çıkan Zeki Oğuz'ı kaçırdı.

Almanya'da yaşayan ve Taksim'de bir restoran ortağı olduğu öğrenilen iş insanı Zeki Oğuz, geçtiğimiz hafta İstanbul'a geldi. Oğuz İstanbul'a geldikten sonra en son Eyüpsultan Kemerburgaz'da görüldükten sonra ortadan kayboldu.

EYÜPSULTAN'DA HEDEFİ ŞAŞIRDILAR; ÖZÜR DİLEYİP İŞ İNSANINI KAÇIRDILAR - 1

KAMERA KAYITLARINDAN YOLA ÇIKILDI

Oğuz'a ulaşamayan arkadaşı durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine ekipler Oğuz'un bulunabileceği yerlerde güvenlik kamera görüntülerini inceledi.

EYÜPSULTAN'DA HEDEFİ ŞAŞIRDILAR; ÖZÜR DİLEYİP İŞ İNSANINI KAÇIRDILAR - 1

ALIŞVERİŞ YAPARKEN KAÇIRILDIĞI BELİRLENDİ

Ekipler inceledikleri görüntülerde Oğuz'un Kemerburgaz'da bulunan bir markette alışveriş yaptıktan sonra kaçırıldığını tespit etti. Polis, Oğuz'u bulabilmek için çalışmalarını sürdürürken güvenlik kamerasına yansıyan detay dikkat çekti.

EYÜPSULTAN'DA HEDEFİ ŞAŞIRDILAR; ÖZÜR DİLEYİP İŞ İNSANINI KAÇIRDILAR - 1

YANLIŞ KİŞİYİ KAÇIRMIŞLAR

Görüntülerde, bir minibüsle gelen şüpheliler market önünde bir kişinin etrafını sararak kaçırmak istedi. Ancak bu kişinin Zeki Oğuz olmadığını fark eden şüpheliler özür dileyip serbest bıraktı. Zeki Oğuz'un marketten çıkmasıyla birlikte şüpheliler, Oğuz'u araçlarına bindirdikten sonra olay yerinden hızla uzaklaştı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Eyüpsultan'da bir garip olay! Hedefi tutturamayan şüpheliler özür dileyip iş adamını kaçırdılar - Son Dakika


Advertisement