Son Dakika Haberleri: Felaket Tellalı Onur Akay'a Hacker Şoku!

Felaket Tellalı Onur Akay'a Hacker Şoku!

3 ay önce

Şarkıcı Onur Akay'ın Twitter hesabı hack'lendi. Hacker'lar, Akay'ın bugüne kadar attığı tüm tweet'leri sildi.

Felaket Tellalı Onur Akay'a Hacker Şoku!, System.String[]


Çok sayıda ünlü ismin ölüm ve hastalık haberini duyurduğu için magazin dünyasında Felaket Tellalı olarak ünlenen Türk sanat müziği sanatçısı  Onur Akay'ın,  Twitter hesabı hack'lendi . 2010 yılında açtığı ve mavi tık rozeti olan onaylı hesabından bugüne kadar 10 bin tweet atan ünlü şarkıcının, tüm tweet'lerini silen hackerlar, Akay'ın binlerce takipçisini de takipten çıkardılar ve hesaptan kendilerini "Siber Sanat Tim" olarak tanıttılar.

"SANAT CAMİAINDAN KİMSE ÖLMEYECEK"

Hesaba bakıldığında tüm tweet'leri bir program kullanılarak sildikleri anlaşılan hackerlar, "Felaket Tellali  Onur Akay in tüm tweetlerini sildik ve takipcilerini erittik.. Sanatcilarimiz olmesin. Siber Sanat TİM uzun ömürler diler" notunu düştüler.

3. kez hacker'ların saldırısına uğrayan  Onur Akay 'ın, daha önce  Twitter hesabını ele geçiren korsanların  Sezen Aksu,  Ahmet Özhan ve Devran çağlar gibi isimlerin ölüm haberlerini paylaşması panik yaratmıştı.

INSTAGRAM'DAN DUYURDU!

Onur Akay ise hack'lendiğini  Instagram hesabından duyurdu. Akay, "Hackerlar tarafından resmi  Twitter hesabım çalındı ve bugüne kadar attığım 10 binden fazla olan tüm tweet'lerimi sildiler. Aynı zamanda takipçilerimi takipten çıkarıyorlar ve şifrem, tüm özel yazışmalarım 3. şahısların elinde bulunmaktadır. Özel hayat kapsamı içinde kalan bu yazılara müdahale etmeleri, tahrif etmeleri, benim adıma başkalarıyla yazışmaları, benim adıma paylaşım yapmaları ve kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır. Lütfen yazılanları dikkate almayın ve hesabımı geri vermezlerse şikâyetçi olacağım." ifadelerini kullandı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı Yaşlı Erkekleri Cinsel Organlarına Dokunarak Soyan Çete Çökertildi
ABD Dışişleri Sözcüsünden Erdoğan'a Küstah Cevap: Hep Aynı Şarkı