Son Dakika Haberleri: Fil Kadın Yatağa Mahkum Yaşıyor

Fil Kadın Yatağa Mahkum Yaşıyor

6 yıl önce

Erzurum'da 62 yaşında 8 çocuk annesi, yakalandığı 'fil hastalığı' yüzünden 170 kiloya yükseldi.

Fil Kadın Yatağa Mahkum Yaşıyor, System.String[]
 Erzurum'da 62 yaşında 8 çocuk annesi Yüksel Gülen, yakalandığı 'fil hastalığı' yüzünden 170 kiloya yükseldi. Yerinden kımıldamakta zorlanan Yüksel Gülen, "Beni 130 kilo düşürecek olanın kulu kölesi olurum" dedi.

7 YILDIR YATAĞA MAHKUM YAŞIYOR

Merkez Yakutiye İlçesinde eşi Ahmet Gülen ile birlikte oturan Yüksel Gülen, aldığı kilolar nedeniyle 7 yıldır yatağa bağlı yaşamını sürdürüyor. Rahim kanseri tedavisi gördüğünü belirten Yüksel Gülen:

"Işın ve fizik tedaviden sonra aşırı kilo almaya başladım. Fazla yemek de yemiyorum. Ama aldığım ilaçlar bana kilo yaptırdı. Öyle ki yataktan kalkacak halim yok. Ayaklarım bana ızdırap veriyor. Eşim işe gittiği için evde yalnız kalıyorum. 3 metre ötedeki tuvalete gitmek için akla karayı seçiyorum. Allah kimseyi benim durumuma düşürmesin. Hangi doktora gittiysem beni zayıflatamadı. Artık bu kilolarımdan kurtulmak istiyorum. Komşu gezmelerini, alış-veriş yapmayı çok özledim. Dört duvar arasında yaşadığım bu hapis hayattan kurtulmalıyım. Beni 130 kilo zayıflatacak kişinin kulu kölesi olurum" diye konuştu.

SAĞLAM RAPORU MAĞDUR ETTİ

Babası Ahmet Gülen'in emekli olduktan sonra geçinemeyecince, bir şirkette işe girmek zorunda kaldığını vurgulayan Gülen ailesinin en büyük oğlu Gürbüz Gülen ise, yerinden kalkamayan annesine doktorların yüzde 50 sağlam raporu vererek mağdur ettiklerini iddia etti.

Annesine verilecek özürlü maaşından alacağı para ile kendisine bir bakıcı tutabileceklerini vurgulayan Gülen, "Böyle bir kişiye yüzde 50 sağlam raporu nasıl verilir? Hiçbirimizin maddi durumu iyi değil. 8 kardeşiz fakat hepimiz ayrı yerde oturuyoruz. Babam da işe gittiği için annem evde yalnız yaşıyor. Her hafta birimizin eşi eve gelerek temizlik yapıyor. Tek sevincimiz annemizin tuvalete kendi imkanı ile gidebilmesi" diye konuştu


Balkona Kahve İçmeye Çıkan Oyuncu Blanca Blanco, Yarı Çıplak Paparazzilere Yakalandı Rakipleri Zirve Yaparken Nazlı Çelik, Reytinglerde Dibi Gördü
Son Dakika! Erdoğan'dan Almanya'ya PKK Tepkisi: Sen Nasıl Devletsin?