G.Saray Mohamed'in bonservisini alırsa, sonraki satıştan yüzde 15'lik payı Zamalek'e verecek - Son Dakika

G.Saray Mohamed'in bonservisini alırsa, sonraki satıştan yüzde 15'lik payı Zamalek'e verecek

27.02.2021 12:52

Zamalek yöneticisi Tarek Hashish, Mostafa Mohamed'in kalıcı olarak Galatasaray'a transferinin tüm detaylarını anlattı. Sarı-kırmızılıların 31 Aralık 2021'e satın alma opsiyonunu devreye sokabileceğini ve Temmuz 2022'ye kadar 4 milyon dolar bonservis ödeyeceğini söyleyen Hashish, Mohamed'in sonraki satışından yüzde 15 pay alacaklarını belirtti.

Galatasaray'ın satın alma opsiyonuyla Zamalek'ten kiraladığı Mostafa Mohamed için Mısır ekibinden yeni bir açıklama geldi.

Ontime Sports TV'ye konuşan Zamalek Mali Direktörü Tarek Hashish, Mısırlı golcünün transferiyle ilgili detaylardan bahsetti.

BONSERVİS ÖDEMESİNİ TEMMUZ 2022'YE KADAR YAPABİLECEKLER

Tarek Hashish, Galatasaray'ın 31 Aralık 2021'e kadar oyuncunun satın alma opsiyonunu devreye sokabileceğini ifade etti. Hashish ayrıca Galatasaray'ın opsiyonu devreye alması durumunda sonra 4 milyon dolarlık ödemeyi Temmuz 2022'ye kadar yapması gerektiğinin altını çizdi.

Tarek Hashish, Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a kalıcı transferi durumunda sonraki satıştan yüzde15'lik payın Zamalek'e ödeneceğini de ifade etti.

Galatasaray 23 yaşındaki genç golcüyü 2 milyon dolar karşılığında bir buçuk yıllığına kiralamıştı.

G.Saray Mohamed'in bonservisini alırsa, sonraki satıştan yüzde 15'lik payı Zamalek'e verecek

Son Dakika Spor G.Saray Mohamed'in bonservisini alırsa, sonraki satıştan yüzde 15'lik payı Zamalek'e verecek - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Partneri Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel, bu sefer de spor salonundan çağrı da bulundu Partneri Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel, bu sefer de spor salonundan çağrı da bulundu Ziraat Türkiye Kupası finaline İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı ev sahipliği yapacak Ziraat Türkiye Kupası finaline İzmir'de Göztepe Gürsel Aksel Stadı ev sahipliği yapacak Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı Dünya bu ülkeyi konuşuyor! Butan neredeyse 16 günde sürü bağışıklığını yakaladı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı