Son Dakika Haberleri: Borcunu Ödeyemeyince Kendini Bağlatıp "Soyuldum" Dedi Ama Polisi Kandıramadı

Borcunu Ödeyemeyince Kendini Bağlatıp "Soyuldum" Dedi Ama Polisi Kandıramadı

13 ay önce

Gaziantep'te, borçlarını ödememek için kendini bağlatarak soyulduğunu söyleyen 19 yaşındaki genç, polisin yaptığı soruşturmada gerçeği itiraf etti.

Çevreden borç aldı, ödeyemeyince film gibi bir plan yaptı. Kendini bağlatarak soyulduğunu söyledi ancak polis bu numaraya kanmadı.

ELLERİ VE AYAKLARI BAĞLANMIŞ HALDE BULUNDU

Olay, dün öğle saatlerinde Gaziantep'in Karayılan Mahallesi'nde meydana geldi. Kiralık masa ve sandalye işi yapan Abdülhamit Ö., işyerinde komşuları tarafından elleri ve ayakları bağlanmış halde bulundu.

3 KİŞİNİN DÜKKANINI SOYDUĞUNU SÖYLEDİ

Polis tarafından kurtarılan ve hastaneye götürülerek tedavisi yapılan Abdülhamit Ö., polise verdiği ifadesinde işyerine gelen tanımadığı 3 kişinin kendisini bağlayarak 2 bin 100 lira parasını ve bilgisayarını aldığını söyledi.

İKİNCİ SORGUDA İTİRAF ETTİ

Çevrede araştırma yapan polis, ifadesindeki tutarsızlığı da göz önüne alarak Abdülhamit Ö.'yü yeniden sorguladı. Abdülhamit Ö., polise ilk verdiği ifadenin yalan olduğunu söyleyerek, yasa dışı bahis oynattığını ve çevreye olan borçlarını ödeyemediği için böyle bir yola başvurduğunu söyledi. Emniyette işlemleri tamamlanan Abdülhamit Ö., adliyeye sevk edildi.


YORUMLAR


Mısır Hasadı Yapan Çiftçinin Biçerdöveri, 8 Metrelik Obruğa Saplandı Liverpool'un Yıldızı Salah'ın Sakatlığı Formasını Çıkarmasıyla Görüntülendi

Yeni Havalimanı'na İniş Yapan İlk Yolcu Uçağı Türk Hava Yolları Oldu