Son Dakika Haberleri: Borcunu Ödeyemeyince Kendini Bağlatıp "Soyuldum" Dedi Ama Polisi Kandıramadı

Borcunu Ödeyemeyince Kendini Bağlatıp "Soyuldum" Dedi Ama Polisi Kandıramadı

10 ay önce

Gaziantep'te, borçlarını ödememek için kendini bağlatarak soyulduğunu söyleyen 19 yaşındaki genç, polisin yaptığı soruşturmada gerçeği itiraf etti.

Çevreden borç aldı, ödeyemeyince film gibi bir plan yaptı. Kendini bağlatarak soyulduğunu söyledi ancak polis bu numaraya kanmadı.

ELLERİ VE AYAKLARI BAĞLANMIŞ HALDE BULUNDU

Olay, dün öğle saatlerinde Gaziantep'in Karayılan Mahallesi'nde meydana geldi. Kiralık masa ve sandalye işi yapan Abdülhamit Ö., işyerinde komşuları tarafından elleri ve ayakları bağlanmış halde bulundu.

3 KİŞİNİN DÜKKANINI SOYDUĞUNU SÖYLEDİ

Polis tarafından kurtarılan ve hastaneye götürülerek tedavisi yapılan Abdülhamit Ö., polise verdiği ifadesinde işyerine gelen tanımadığı 3 kişinin kendisini bağlayarak 2 bin 100 lira parasını ve bilgisayarını aldığını söyledi.

İKİNCİ SORGUDA İTİRAF ETTİ

Çevrede araştırma yapan polis, ifadesindeki tutarsızlığı da göz önüne alarak Abdülhamit Ö.'yü yeniden sorguladı. Abdülhamit Ö., polise ilk verdiği ifadenin yalan olduğunu söyleyerek, yasa dışı bahis oynattığını ve çevreye olan borçlarını ödeyemediği için böyle bir yola başvurduğunu söyledi. Emniyette işlemleri tamamlanan Abdülhamit Ö., adliyeye sevk edildi.


YORUMLAR


Çaya Nezaket Tarifesi! Kibarca İsteyen Daha Az Para Ödüyor Muharrem İnce, AK Parti Mitingine Katılan Tansu Çiller'e Sert Çıktı: Başarılı Olsaydı Partisini Kaldırırdı

Erdoğan: Yenikapı Mitingine 1 Milyon 300 Bin Kişi Katıldı