Son Dakika Haberleri: Gaziantep'te Tepki Çeken Skandal! Okul Müdürü Yetim Çocukları Böyle İfşa Etti

Gaziantep'te Tepki Çeken Skandal! Okul Müdürü Yetim Çocukları Böyle İfşa Etti

12 ay önce

Gaziantep'te Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulunun müdürü Mehmet Kartal, Facebook sayfasında, yardım ettikleri yetim çocukları ifşa etti. Yetmedi çocukların fotoğraflarını sınıf girişlerine astı.

Gaziantep'te eğitim adına skandal bir durum yaşandığı ortaya çıktı. Şahinbey Belediyesi Adil Teymur Imam Hatip Ortaokulu'nda Okul müdürü, Mehmet Kartal, Facebook sayfasından bir paylaşımda bulunarak, 28 yetim çocuğa sahip çıktıklarını belirtti.

"YETİM ÖZET BİLGİ FORMU"

Mehmet Kartal, yetim çocukların resimlerinin de olduğu bilgileri ve belgeleri çerçeveleterek herkesin göreceği şekilde sınıfların girişine astı. Bunun adına da "Yetim Özet Bilgi Formu" diyen Mehmet Kartal, yetim çocukların resimlerini ifşa etmesiyle büyük tepki topluyor.

CHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ TEPKİ GÖSTERDİ

CHP Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Uğur Kalkan da müdür Mehmet Kartal'a tepki göstererek, "Bu şahsın o koltukta bir dakika bile oturmaması lazım. Daha önce bu şahıs yüzünden Gaziantep'te müdürlük mülakatları iptal edildi. Bir komisyonda sınava girdi, diğer komisyonda üye olarak sınava giren adaylara puan verdi. Sınavın da en yüksek puanını kendisi aldı. Bu olayla ilgili başta Gaziantep Valisi olmak üzere yetkilileri göreve davet ediyorum. Bu ayıba son verilmesini istiyorum" ifadelerini kullandı.

İşte o skandal fotoğraflar:


Orman İşçileri 8 Ay Dağda Yaşayıp Günde 300 Lira Kazanıyor Münbiçli Aşiretler, Türkiye'ye Destek Mesajı Verdi

Konuşmacıdan Etkilenen 250 Kişi, Topluca Müslüman Oldu