Gelin adayı Hanife, bikini giyerek Instagram'ı salladı - Son Dakika

Gelin adayı Hanife, bikini giyerek Instagram'ı salladı

10.09.2019 20:48

Katıldığı evlilik programıyla adını geniş kitlelere duyuran daha sonra ise başörtüsünü çıkarmasıyla gündeme gelen Hanife Gürdal, bikinili pozuyla sosyal medyada çok konuşuldu. Hanife fotoğrafına, "İyice zumlayın bikini giydim bir de bu rezilliğim yetmezmiş gibi poz verdim bakın bakalım." notunu ekledi.

İzdivaç programındaki tavırlarıyla birçok kişi tarafından ilgiyle izlenen daha sonra ise başörtüsünü çıkarmasıyla adından söz ettiren Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından bikinili pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

"BEYİNLERİNİ KULLANMIYORLAR"

Instagram hesabından bikinili fotoğrafını yayımlayan gelin adayı Hanife sitem ederek, "İyice zumlayın bikini giydim bir de bu rezilliğim yetmezmiş gibi poz verdim bakın bakalım g.. m..e falan görebilecek misiniz ? Tabi başka malzeme kalmadığı yazık bana organlarımı kullanır olmuşum öyle diyorlar ama onlar beyinlerini kullanmıyorlar hatta bir de konuşuyorlar beyinsiz." ifadelerini kullandı.

"BU KADAR GÖZE SOKMAK ÇOK GEREKSİZ"

Gelin adayı Hanife'nin takipçileri de yayımlanan fotoğrafa sessiz kalmadı. Bazı takipçileri Hanife'nin bikinili fotoğrafını beğenirken bazı takipçileri ise eleştiri yağmuruna tuttu. Gelin adayının bir takipçisi fotoğrafa, "Kapalıyken birden bire bu kadar açılmak. Açıldığını bu kadar göze sokmak. Çok gereksiz." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Çok güzelsin kimseyi umursama." ifadelerini kullandı.

Gelin adayı Hanife, bikini giyerek Instagram'ı salladı
Gelin adayı Hanife, bikini giyerek Instagram'ı salladı

Son Dakika Magazin Gelin adayı Hanife, bikini giyerek Instagram'ı salladı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (301)
  • Aslı Aykar: Bence Hanife Hanım kapalıyken daha güzelsiniz. Kapalıyken daha şıksınız şahsen ben açıkkenki pozlarınızı hiç mi hiç beğenmiyorum. Özelliklede havuzdaki pozunuz hiç güzel değil. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kamyonetin kasasına yerleştirdikleri piknik masasında tavla keyfi yaptılar Kuzeni tarafından istismar edildiğini söyleyen küçük kıza, annesinden akılalmaz sözler: Sus kızım, aramızda sır kalsın Tecil yaş sınırı 22'ye indi: Yarım milyon genç asker kaçağı durumuna düştü Fenomenlerin, çocuk işçileri kullanarak çektiği sosyal deneylere suç duyurusu Oyuncu Begüm Birgören ile Mehmet Cemil evlendi Oyuncu Fatih Artman kız arkadaşıyla görüntülendi Kadim Yaşar, ten rengi nedeniyle setlerin aranan oyuncusu oldu Duygu Özaslan fotoğraf paylaştı! Herkes, sevgilisinin elini koyduğu yere dikkat çekti