Son Dakika Haberleri: Kanlar İçinde Bulunan Kadının Sorduğu Soru Kan Dondurdu: Bileğimi Kestim Bir Şey Olur Mu?

Kanlar İçinde Bulunan Kadının Sorduğu Soru Kan Dondurdu: Bileğimi Kestim Bir Şey Olur Mu?

6 ay önce

Beyoğlu'nda sabah saatlerinde otobüs durağına giden vatandaşlar kanlar içinde kalmış bir kadınla karşılaştı. Beyaz elbisesinin kırmızıya döndüğünü gören vatandaşlar ne olduğunu sorunca kadının, "Bileklerimi kestim bir şey olur mu" demesi kan dondurdu.

İstanbul Beyoğlu'nda sabah saatlerinde işe gitmek için otobüs durağına gelenler, kanlar içinde bir kadınla karşılaştı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kadını hastaneye kaldırdı.

DURAĞA GELENLER KANLAR İÇİNDEKİ KADINLA KARŞILAŞTI

Beyoğlu'nda Meclisi Mebusan Caddesi'nde sabah saat 06: 00 sıralarında işe gitmek için durağa gelenler kanlar içinde bir kadınla karşılaştı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

BEYAZ ELBİSE KIRMIZIYA DÖNDÜ

Otobüs durağında yerde oturan genç kadının üzerinde bulunan beyaz elbisenin kanamadan dolayı kırmızıya döndüğü görüldü.

"BİLEĞİMİ KESTİM BİR ŞEY OLUR MU"

Kadını ilk görenlerden bir vatandaş, "Ben parkta oturuyordum. Kadın parkta oturuyordu. Yola çıktı geldi. Ne yapıyorsunuz? dedim. Bileğimi kestim bir şey olur mu? dedi. Kötü durumdaydı. Bileği kesilmişti" diyerek yaşananları anlattı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.


YORUMLAR


Eser Yenenler'in Evlilik Teklifi Ettiği Sevgilisine Aldığı Tektaş Alay Konusu Oldu Nasıl Yapıldığını Sadece İki Kişi Biliyor! Günde Bin Tane Üretilip Türkiye'nin Dört Bir Yanına Satılıyor

Çanakkale'ye Bağlı Tevfikiye Köyü, Arkeo-Köye Dönüştürüldü