Gençlik ve Spor Bakanlığından Yalova'ya destek - Son Dakika

Gençlik ve Spor Bakanlığından Yalova'ya destek

02.12.2019 16:46
Gençlik ve Spor Bakanlığından Yalova'ya destek, System.String[]

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, "Birkaç ay önce Yalova'mızın çok ihtiyacı olan spor yatırımları için bakanlığımızla gerekli görüşmeleri yaparak 6 milyon 500 bin liraya yakın yatırımı aktardık.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, "Birkaç ay önce Yalova'mızın çok ihtiyacı olan spor yatırımları için bakanlığımızla gerekli görüşmeleri yaparak 6 milyon 500 bin liraya yakın yatırımı aktardık." dedi.

Akyol, ilde bulunan amatör sahaların yanı sıra Atatürk Stadyumu ve 90. Yıl Spor Salonu'nda yapılan bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon'dan çalışmalar hakkında bilgi alan Akyol, Yalova sporu için 6 milyon 500 bin liralık yatırımı aktardıklarını belirtti.

Stadyum için ayrıca tartan pisti talebinin de olduğunu ve bu konuyu yakından takip edeceklerini dile getiren Akyol, şunları kaydetti:

"Birkaç ay önce Yalova'mızın çok ihtiyacı olan spor yatırımları için bakanlığımızla gerekli görüşmeleri yaparak 6 milyon 500 bin liraya yakın yatırımı aktardık. Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürümüz, Spor Hizmetleri Müdürümüz ve bizlerin takibiyle incelemede bulunduk. Amatör sahalarımızdaki ışıklandırma son sistem, suni çim ve Atatürk Stadyumu'ndaki çim, FİFA onaylı ve onun kontrolünde hazırlanıyor. Gelip gördük, çok memnun olduk."

İlin bir başka ihtiyacı olan tartan pisti konusuna da değinen Akyol, "Yalova Atatürk Stadyumu'muz için tartan pist talepleri var. Maliyeti 2 milyon lirayı buluyor. Bununla ilgili de çalışmaların takipçisi olacağız. Tribünleri de elden geçirerek Yalova'mıza modern bir tesis kazandıracağız." ifadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığından Yalova'ya destek
Gençlik ve Spor Bakanlığından Yalova'ya destek
Gençlik ve Spor Bakanlığından Yalova'ya destek

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gençlik ve Spor Bakanlığından Yalova'ya destek - Son Dakika


Son Dakika

Vakalar düşünce normalleşme gündeme geldi! Tedbirlerin mart ayında esnetilmesi bekleniyor Aşı olduktan sonra 33 kişinin öldüğü Norveç, Pfizer aşısının güvenli olduğunu açıkladı Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Fenerbahçe, Ankaragücü maçı esnasında yayıncı kuruluşu protesto etti Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde