Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu - Son Dakika

Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu

17.08.2019 15:43

Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusuİzmir'in Selçuk ilçesinde düzenlenen Gezgin Fest İzmir'de, Hayko Cepkin sahne aldı.

Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu

İzmir'in Selçuk ilçesinde düzenlenen Gezgin Fest İzmir'de, Hayko Cepkin sahne aldı. Festivale katılan yüzlerce genç, Hayko Cepkin'in şarkılarıyla coştu, gönüllerince eğlendi.

Bu yıl 5'nci kez düzenlenen; gezginleri, müzikseverleri, doğaseverleri ve gençleri müzikle buluşturmayı amaçlayan Gezgin Fest İzmir, Türkiye'nin en uzun sahillerinden Pamucak'ta coşkuyla sürüyor. Gezgin Fest İzmir için Pamucak sahilinde dev sahne kurulurken; festivale yüzlerce genç katıldı. Festivalin 2'nci gününde, rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin sahne aldı. Sahne performansıyla geceye damga vuran Cepkin, kendine has yorumuyla tam not aldı. Hayko Cepkin, söz ve müziği Cahit Berkay'a ait olan ve Sivas Katliamını anlatan 'Issızlığın Ortasında' şarkısını da söyledi. İki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendiren Hayko Cepkin, keyifli zaman geçirtti.

Konser sonunda etkinlik ile ilgili konuşan Selçuk Belediye Başkanı CHP'li Filiz Ceritoğlu Sengel, Hayko Cepkin'i Pamucak'ta dinlemekten memnun olduğunu belirtti. Cepkin'in Belediye Meclisi'nin farklı partilere mensup tüm üyelerinin oy birliğiyle kentin fahri hemşerisi olduğunu hatırlatan Sengel, Gezgin Fest'in Selçuk'u şahlandırdığını ifade etti.

Selçuk'un fahri hemşeri olduktan sonra ilk kez sahne almaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Hayko Cepkin ise, Gezgin Fest çevrecileri, maceracıları, doğaseverleri içerisinde barındırması sebebiyle büyümeyi hak eden bir organizasyon. Tüm bu topluluklar kendilerini festival kültürüne çok iyi yansıtıyor. Umarım seneye çok daha iyi bir şekilde burada olacağız dedi.

Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu
Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu
Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu
Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gezgin Fest İzmir'de Hayko Cepkin coşkusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Real Madrid deplasmanda Barcelona'yı 3-1 mağlup etti Galatasaray, müthiş bir golle bir kez daha öne geçti Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı