Son Dakika Haberleri: Giresun Valisi Şahin'in Yılbaşı Ziyaretleri

Giresun Valisi Şahin'in Yılbaşı Ziyaretleri

7 yıl önce

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, yılbaşı dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Giresun Valisi Şahin'in Yılbaşı Ziyaretleri, System.String[]
Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, yılbaşı dolayısıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Şahin, beraberindekilerle birlikte İl Jandarma Komutanlığı, Sosyal Hizmetler ve Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu(SHÇEK), Kapalı Cezaevi, Giresun Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi ile Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ni ziyaret etti.

Vali Şahin, hastanede yeni doğan iki erkek çocuğa Abdulkadir ve Abdulkerim isimlerini vererek gazi altını taktı. Şahin, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, 2012 yılının bir çok projenin başladığını, temelinin atıldığı veya bitirildiği bir yıl olacağını söyledi.

2012 yılında planladıkları ve hayata geçirilecek bir çok proje olduğunu ifade eden Şahin, şöyle konuştu:

"Bu hedeflerin arasında en önemlileri sahilden Giresun Adası'na planladığımız teleferiğin tamamlanması, adanın herkese açılması, kaledeki çalışmaların hızlandırılarak yüzde yetmişinin görülür duruma getirilmesidir. Ayrıca yaylalarımızın imar planını yaparak ziyaretçilerin hizmetine sunacağız. Giresun'da 2012 yılı yatırımların parmakla gösterileceği dopdolu bir yıl olacak."

- GİRESUNBursa'da Dün Meydana Gelen Zincirleme Kazada Yaralı Kurtulan Sürücü Kabusu Anlattı: 40 Patlama Sesi Duydum! ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir

Suudi Arabistan Suriye'de SDG'nin Hakim Olduğu Bölgelere 100 Milyon Dolar Bağışladı