Göller Yöresi Ormanları Fotoğraflarla Anlatıldı - Son Dakika

Göller Yöresi Ormanları Fotoğraflarla Anlatıldı

24.03.2013 14:44
Göller Yöresi Ormanları Fotoğraflarla Anlatıldı, System.String[]

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Orman Haftası etkinlikleri kapsamında "Göller Yöresi Ormanlarımız ve Ormancılığımız" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Orman Haftası etkinlikleri kapsamında "Göller Yöresi Ormanlarımız ve Ormancılığımız" konulu fotoğraf sergisi açıldı.

IYAŞ Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen serginin açılış törenine Isparta Vali Yardımcısı İzzet Ercan, Isparta Orman Bölge Müdürü Mehmet Sait Yorulmaz, Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Hasan Alkan ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Yorulmaz, törende yaptığı konuşmada, bir ağacın büyümesinin uzun yıllar aldığını, ağacın önemini anlatmak amacıyla böyle bir sergi düzenlediklerini söyledi.

Ağaçlandırma Genel Müdür Yardımcısı Necati Cengiz'in özel arşivindeki fotoğraflardan da yararlanarak, ağaçlandırma sahalarının eski ve yeni hallerini tek tablo üzerinde buluşturmak istediklerini belirten Yorulmaz, "66 adet fotoğraf tablosu oluşturduk. Bu fotoğraf sergisi, teşkilatımız tarafından yapılan ağaçlandırma çalışmaları ile Isparta ve Burdur illerimizin nasıl daha yeşil hale geldiğini açıkça ortaya koymaktadır" dedi.

Konuşmaların ardından "Göller Yöresi Ormanlarımız ve Ormancılığımız" fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı. - ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Göller Yöresi Ormanları Fotoğraflarla Anlatıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Baba ve 2 oğlu, 10 gün içerisinde koronavirüsten hayatını kaybetti Galatasaray'da Taylan Antalyalı sakatlandı! Durumu cuma günü belli olacak Polis memuru inşaat halindeki evinde ölü bulundu Borcunu ödemeyen müşterisinin evini bastı, anne ve 4 yaşındaki kızını vahşice öldürdü Exxen için yeniden çekilecek Sihirli Annem'in çocuk oyuncuları belli oldu Uyuşturucu satıcıları birbirine girdi! Bıçaklı kavga anı kameralara anbean yansıdı Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP'li vekile şehit cenazesindeki fotoğrafı hatırlattı: Ahlaksız adam, pişmiş kelle gibi sırıtıyor Yağmur Sarnıç'tan "Bekaretimi anneme inat verdim" diyen Seren Serengil'e ağza alınmayacak sözler