Görevini yapmaya çalışan muhabiri engellemeye çalıştılar - Son Dakika

Görevini yapmaya çalışan muhabiri engellemeye çalıştılar

20.05.2022 10:55

Görevini yapmaya çalışan muhabiri engellemeye çalıştılar Diyarbakır'ın Sur ilçesinde vaka alan ambulansa iskemle ile saldırıda bulunan şahısın haberini takip eden basın mensubu, olay yerinde bulunan bir kişi tarafından, çekim yapmaması için 'Yüksek yerlerde tanıdığım var' şeklinde tehdit...

Görevini yapmaya çalışan muhabiri engellemeye çalıştılar

DİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Sur ilçesinde vaka alan ambulansa iskemle ile saldırıda bulunan şahısın haberini takip eden basın mensubu, olay yerinde bulunan bir kişi tarafından, çekim yapmaması için 'Yüksek yerlerde tanıdığım var' şeklinde tehdit edilerek engellenmeye çalışıldı.

Olay, Sur ilçesi Gazi Caddesinde meydana geldi. Gazi Caddesinde vaka aldıktan sonra hareket eden ambulansa akli melekeleri yerinde olmadığı iddia edilen bir şahıs, iskemle fırlatarak arka camı kırdı. Saldırgan kaçarken, hasta ve sağlık personelleri korku dolu anlar yaşadı. 112 Acil Sağlık personeli, saldırıya tepki gösterdi.

"Adım K.K, seninle görüşeceğiz"

Öte yandan, İhlas Haber Ajansı muhabiri olay anını çekerken Ulu Cami önünde Kızılay'ın kan bağışı standında çalışan K.K. isimli şahıs, görüntü çekmesine engel olmaya çalışıp muhabire tehditler yağdırdı. K.K, 'Görüntü çekme, çekmeye ne gerek var. İçeride çalışan eşim, adım K.K, seninle görüşeceğiz, yüksek yerlerde tanıdıklarım var' diyerek tehditte bulundu.

Vatandaşların 'basın mensubudur, görevini yapıyor' demesine rağmen K.K, tehditte bulunmaya devam etti.

YORUMLAR
500
Akdeniz fokları için çalışma yapan derneğin çalınan botu bulundu Akdeniz fokları için çalışma yapan derneğin çalınan botu bulundu İSTANBUL -MALTEPE'DE KİMLİK KONTROLÜNDE KAÇMAYA ÇALIŞAN ŞÜPHELİ ARANAN HIRSIZ ÇIKTI İSTANBUL -MALTEPE'DE KİMLİK KONTROLÜNDE KAÇMAYA ÇALIŞAN ŞÜPHELİ ARANAN HIRSIZ ÇIKTI İran adına çalışan suikast hücresine mensup şüphelilerden 4'ü tutuklandı İran adına çalışan suikast hücresine mensup şüphelilerden 4'ü tutuklandı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Görevini yapmaya çalışan muhabiri engellemeye çalıştılar - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement