Gösteriye Polis Müdahale Etti - Son Dakika
14 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
Gösteriye Polis Müdahale Etti

Gösteriye Polis Müdahale Etti

02.01.2012 08:32

Sancaktepe'de bir caddeyi çöp konteynırları ve tahta kasalarla kapatan gruba polis müdahale etti.

Atılan gaz bombalarından sokaktaki vatandaşlarda etkilenirken polis ile grup arasında ara sokaklarda kovalamaca yaşandı.

Sarıgazi Demokrasi caddesinde saat 18.30 sıralarında toplanan bir grup yolları çöp konteyneri ve tahta kasalarla kapattı. Olay yerine kısa sürede gelen çevik kuvvet ekipleri gruba gaz bombası atarak müdahale etti. Yüzlerini maskelerle kapatan grup çevik kuvvete taş atarak karşılık verdi. Çevik kuvvet yolları barikatlarla kapatan gruba gaz bombasının yanı sıra TOMA (Toplumsal Müdahale Aracı) ile tazyikli su sıkarak müdahalede bulundu.

Ortalığın savaş alanına döndüğü olaylarda arbedenin arasında kalan bir gelin arabasının şoförü aracını apar topar caddeden uzaklaştırdı. Atılan gaz bombalarından sokaktaki vatandaşlarda etkilenirken polis ile grup arasında ara sokaklarda kovalamaca yaşandı.

Çevik kuvvet ekipleri ara sokaklara kaçan grubu yakalamak için zırhlı araçlarla uzun süre çalışma yaptı.Grubun tahta kasa ve çöp konteynerleriyle kapattığı caddeyi polis panzerleri açtı.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Gösteriye Polis Müdahale Etti - Son Dakika


Advertisement