Gösteriye Polis Müdahale Etti - Son Dakika

Gösteriye Polis Müdahale Etti

9 yıl önce

Sancaktepe'de bir caddeyi çöp konteynırları ve tahta kasalarla kapatan gruba polis müdahale etti.

Gösteriye Polis Müdahale Etti, System.String[]

Atılan gaz bombalarından sokaktaki vatandaşlarda etkilenirken polis ile grup arasında ara sokaklarda kovalamaca yaşandı.


Sarıgazi Demokrasi caddesinde saat 18.30 sıralarında toplanan bir grup yolları çöp konteyneri ve tahta kasalarla kapattı. Olay yerine kısa sürede gelen çevik kuvvet ekipleri gruba gaz bombası atarak müdahale etti. Yüzlerini maskelerle kapatan grup çevik kuvvete taş atarak karşılık verdi. Çevik kuvvet yolları barikatlarla kapatan gruba gaz bombasının yanı sıra TOMA (Toplumsal Müdahale Aracı) ile tazyikli su sıkarak müdahalede bulundu.


Ortalığın savaş alanına döndüğü olaylarda arbedenin arasında kalan bir gelin arabasının şoförü aracını apar topar caddeden uzaklaştırdı. Atılan gaz bombalarından sokaktaki vatandaşlarda etkilenirken polis ile grup arasında ara sokaklarda kovalamaca yaşandı.


Çevik kuvvet ekipleri ara sokaklara kaçan grubu yakalamak için zırhlı araçlarla uzun süre çalışma yaptı.Grubun tahta kasa ve çöp konteynerleriyle kapattığı caddeyi polis panzerleri açtı.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 12:16 Kaynak: DHASon Dakika

Türk Telekom'un internet servisleri çöktü!
10 gündür kayıp durumda olan genç kız, emniyet binasının önüne bırakıldı Yola inen domuz sürüsü görenleri hayrete düşürdü

Son Dakika Haberleri