Gülsüm Ana Filmi - Son Dakika

Gülsüm Ana Filmi

21.12.2013 13:29
Gülsüm Ana Filmi, System.String[]

Gülsüm Ana filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Gülsüm Ana filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kocası toprak anlaşmazlığı nedeniyle öldürülen Gülsüm Ana, üç çocuğuyla birlikte İstanbul'a göç eder ve bir apartmanda kapıcılık yapmaya başlar. Gülsüm Ana, hayatın bütün zorluklarına ve acımasızlığına rağmen mutludur. Ancak zamanla büyük kentin yozluğu, onu ve çocuklarını yavaş yavaş yok etmeye başlar.

Yönetmen: Memduh Ün

Senaryo: Halit Refiğ, Tanju Gürsu, Safa Önal

Oyuncular: Tanju Gürsu, Kadir Savun, Reha Yurdakul, Hayati Hamzaoğlu, Halit Refiğ

Filmin Türü: Drama, Aile

Orijinal Adı: Gülsüm Ana

Yapımcı Firma: Kuzey Film

Yapım Yılı: 1982

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 85 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Gülsüm Ana Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Gülsüm Ana Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Konuşmak için eve çağırdığı eski sevgilisine tuzak kurdu! Banyoda aç ve susuz bıraktığı kadını ilişkiye zorladı Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı Son Dakika: İkinci sevkiyatın ilk bölümü tamamlandı! 6.5 milyon doz Sinovac aşısı İstanbul'a indi Sevgilisinin ayrılmak istediği genç kız, kendisini camdan aşağı bıraktı Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu