Gümüşkonak'ta Vatandaşın Telefon ve İnternet Hattı Mağduriyeti - Son Dakika

Gümüşkonak'ta Vatandaşın Telefon ve İnternet Hattı Mağduriyeti

3 yıl önce

Eskişehir’in Günyüzü ilçesinde, bir kaza sonucu aylar önce devrilen direk yüzünden internet ve telefon hizmeti alamayan vatandaşlar, sıkıntılarına çözüm bulunmasını bekliyorlar.

Gümüşkonak'ta Vatandaşın Telefon ve İnternet Hattı Mağduriyeti, System.String[]

Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde, bir kaza sonucu aylar önce devrilen direk yüzünden internet ve telefon hizmeti alamayan vatandaşlar, sıkıntılarına çözüm bulunmasını bekliyorlar.


İlçeye bağlı Gümüşkonak Mahallesinde, 8 ay önce kamyon çarpması sonucu yıkılan telefon direği, internet ve telefon hatlarının kopmasına neden olmuştu. Yaşanan olayın ardından mahalle sakinleri, yetkilileri arayarak durum hakkında bilgi verdiklerini, ancak sıkıntılarının çözülmediğini iddia ettiler. Mahalle sakinlerinden İsmail Say, küçük bir sıkıntı yüzünden aylardır hizmet alamadıklarını anlattı. Say, kamyon çarpması sonucu devriler direk yüzünden çevrede yaşayan 15-20 ailenin internet ve telefon hizmeti almadığını anlatarak, "Kaza sonucu direk devrilince hatlar da koptu. Yetkililere haber vermemize rağmen sıkıntımız çözülmedi. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyor ve bekliyoruz" dedi. - ESKİŞEHİR

Haber Yayın Tarihi: 01.03.2017 01:17 Kaynak: İHASon Dakika

Kadın sürücü karayolunda otobüsünün önünü kesti, yolu trafiğe kapattı
Payas-İskenderun arası yol ücretsiz oldu Buz tutmuş nehre düşen genci Apple'nin "Siri" özelliği kurtardı