Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Bir Araya Geldi Elazığ Çalışmalarını Anlattı - Son Dakika

Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Bir Araya Geldi Elazığ Çalışmalarını Anlattı

31.01.2023 18:36

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ve Elazığ’daki seçim kampanyasının yanı sıra hazırladıkları kitapçıkla ilgili bilgi verdi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti ve Elazığ'daki seçim kampanyasının yanı sıra hazırladıkları kitapçıkla ilgili bilgi verdi.

Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler öncesinde; CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Genel Merkezi'nde dün bir araya geldi. Erol'un yaptığı açıklamaya göre görüşmede Kılıçdaroğlu'na Elazığ'daki seçim kampanyası hakkında bilgi verdi. Erol, Elazığ ile ilgili var olan sorunları ve çözüm önerilerinin yer aldığı kitapçığı da Kılıçdaroğlu'na takdim etti.

Kılıçdaroğlu ile Erol'un, ziyaret esnasında Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerde ülke genelinde CHP'nin yapacağı seçim kampanyası ile ilgili de fikir alışverişinde bulunduğu da belirtildi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu'na Konya'da büyük ilgi! Kalabalık nedeniyle Esnaf ziyaretini iptal edip aracından konuşmak zorunda kaldı Kılıçdaroğlu'na Konya'da büyük ilgi! Kalabalık nedeniyle Esnaf ziyaretini iptal edip aracından konuşmak zorunda kaldı Kılıçdaroğlu'dan iktidar vaadi: İlk iş israfı önlemek olacak Kılıçdaroğlu'dan iktidar vaadi: İlk iş israfı önlemek olacak Kılıçdaroğlu, Konya Ereğli'de Yurttaşlara Seslendi: 'Bütün Genç Arkadaşlarımdan Söz Aldım. Sandığa Gideceğiz, Oyumuzu Kullanacağız' Kılıçdaroğlu, Konya Ereğli'de Yurttaşlara Seslendi: 'Bütün Genç Arkadaşlarımdan Söz Aldım. Sandığa Gideceğiz, Oyumuzu Kullanacağız'

Son Dakika Güncel Gürsel Erol, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Bir Araya Geldi Elazığ Çalışmalarını Anlattı - Son Dakika


Advertisement