56 Sokak Yeni Görünümüyle Tam Not Aldı - Son Dakika

56 Sokak Yeni Görünümüyle Tam Not Aldı

19.10.2021 16:03
56 Sokak Yeni Görünümüyle Tam Not Aldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesi 56 Sokakta prestij cadde çalışmasını tamamladı. Yapılan çalışmayla bambaşka bir görünüme kavuşan cadde, ilçe sakinlerinden tam not aldı.

İl genelinde hizmetlerine hızla devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesinde 56 Sokakta prestij cadde çalışmasını tamamladı. Parke döşemesi, kaldırım ve aydınlatma çalışmasıyla cadde bambaşka bir görünüme kavuşurken, ilçe sakinlerinin de büyük beğenisini topladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da; Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, İtfaiye Dairesi Başkanı Gürhan İnal, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Halil Boğaz, Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ünal Kıykaç, Yeni Mahalle Muhtarı Ergün Beytorun, Tevfikiye Mahalle Muhtarı Mesut Ergüven ile birlikte mevcut cadde de incelemede bulundu.

"Hayırlı olsun"

Prestij cadde çalışmasının ilçeye hayırlı olmasını dileyen Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, "Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'ün talimatlarıyla prestij caddesi çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Biliyorsunuz, geçtiğimiz aylarda Kırkağaç ilçemizde 56 Sokak ve 53 Sokakta iki prestij cadde çalışmasına başlamıştık. Bugün itibariyle, 56 Sokaktaki çalışmalarımız tamamlandı. Parke döşeme, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarımız bitti. 53 Sokakta da son hizmetlerimizi yapıyoruz. Yaklaşık 15-20 gün içerisinde o cadde de çalışmalarımızı tamamlayarak Kırkağaç ilçemize iki prestij caddesi kazandırmış olacağız. Bugün muhtarlarımızla birlikte incelemelerimizi gerçekleştirdik. Kırkağaç halkımıza hayırlısı olsun" dedi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 56 Sokak Yeni Görünümüyle Tam Not Aldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bülent Arınç'a Ahmet Hakan'ın kedisi Sekter yanıt verdi! 09:01 Bülent Arınç'a Ahmet Hakan'ın kedisi Sekter yanıt verdi! MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi 08:56 MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati kimdir? Kariyerinde dikkat çeken Berat Albayrak detayı 07:10 Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati kimdir? Kariyerinde dikkat çeken Berat Albayrak detayı Lastiği patlayan kiralık araçla bariyerlere ok gibi saplandı: 1 ölü 06:02 Lastiği patlayan kiralık araçla bariyerlere ok gibi saplandı: 1 ölü Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık, 18:55 Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık, "Dünyayı yöneten ırk" olarak biliniyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Koca arasında gülümseten zam muhabbeti: Para pul söylemedi mi? 17:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakan Koca arasında gülümseten zam muhabbeti: Para pul söylemedi mi?
Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! 16:24 Son Dakika: Benzine 58 kuruş indirim! Milyonerden gelen teklifle vasiyetini çiğnemişti, sokağa çıkamaz hale geldi 15:19 Milyonerden gelen teklifle vasiyetini çiğnemişti, sokağa çıkamaz hale geldi
Advertisement