Malazgirt'te "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı" açıldı - Son Dakika

Malazgirt'te "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı" açıldı

18.10.2021 14:06
Malazgirt'te "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı" açıldı

Malazgirt Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesinde "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı" açıldı.

Malazgirt Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesinde "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı" açıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan, TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesince yürütülen "Eğitimde İşbirliği Protokolü" kapsamında okulun spor salonunda açılan fuarda öğrencilerin hazırladığı projeler yer aldı.

Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer ve Belediye Başkanı Cengiz Altın, açılışını yaptıkları fuarın hayırlı olmasını diledi.

Okul Müdürü Gökhan Demir de öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini şenlik havası içerisinde paylaşmak istediklerini belirterek, "Eğitim öğretimi okulun dört duvarının dışına çıkarmak istedik. Asıl unutulmayan bilgi, yaparak elde edilen öğrenmedir." dedi.

Demirer ve beraberindekilerin gezdiği fuarın açılışına AK Parti İlçe Başkanı Kenan Deniz, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Aydın Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

YORUMLAR
500
Ehliyet sınavına kamera ve ses sistemi ile giren kişi yakalandı Ehliyet sınavına kamera ve ses sistemi ile giren kişi yakalandı Pursaklar Belediyesi'nden ülkenin dört bir yanına gezi turu Pursaklar Belediyesi'nden ülkenin dört bir yanına gezi turu Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi Diyarbakır'da 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı düzenlendi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Malazgirt'te 'TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı' açıldı - Son Dakika


Advertisement