Son Dakika Haberleri: Hadise-Serhat Akın Tartışmasına Hatice de Dahil Oldu: 5 TL Vereyim de Sus

Hadise-Serhat Akın Tartışmasına Hatice de Dahil Oldu: 5 TL Vereyim de Sus

9 gün önce

Hadise'nin Serhat Akın'a 1 TL'lik dava açtığını öğrenen şarkıcı Hatice, "1 lira için mi çıkardın, ben sana 5 lira vereyim de sus" dedi.

Hadise ve Serhat Akın arasındaki polemiğe ünlü isimlerde dahil olmaya başladı. Instagram'da Hadise'nin kadınlara örnek olsun diyerek eski futbolcuya 1 TL'lik dava açtığı yönündeki haberlerini okuyan Hatice, konuya tepkisiz kalamadı.

"1 LİRA İÇİN Mİ?"

Hatice haber karşısında şunları söyledi: "Bu bana eski Türk filminden bir repliği hatırlattı. Rahmetli Kemal Sunal'ın 'Garip' adlı filminden minik bir kız şöyle söylüyordu; 'mahkemede bu kadar yargarayı 1 lira için mi çıkardın, ben 5 lira vereyim de sus.' O hesap..."

"HAKSIZ MIYIM?"

"Çirkindi, sonradan açıldı" diyerek Hadise'yi kızdıran Serhat Akın, yıllar önce ünlü şarkıcı ile çektirdiği fotoğrafı paylaşarak "Haksız mıyım?" diye sordu.

Serhat Akın: Hadise'yi Çirkin Buluyordum Arap Atı Gibi Sonradan Açıldı

Hadise Kendisine "Eskiden Çirkindi" Diyen Serhat Akın'a Sert Çıktı

Hadise'ye "Çirkin" Diyen Serhat Akın, Çektirdiği Eski Fotoğrafı Paylaştı: Haksız mıyım?

Hadise Kendisine "Eskiden Çirkindi Beğenmemiştim" Diyen Serhat Akın'a 1 TL'lik Dava Açıyor
Manchester City'nin Yıldızı Fernandinho Galatasaray'ı Takibe Aldı Galatasaraylı Bafetimbi Gomis, Volkan Demirel'li Paylaşım Yaptı

Adriana Lima Spor Sonrası Yaptığı Terli Paylaşımıyla Dikkat Çekti İnce ile Yaptığı Programda Tepkisiz Halleriyle Dikkat Çeken Hande Fırat'tan İlk Cevap