Pişkinliğin bu kadarı! Uyarıları hiçe sayan yolcu, maskesini otobüsün içerisine fırlattı - Son Dakika

Pişkinliğin bu kadarı! Uyarıları hiçe sayan yolcu, maskesini otobüsün içerisine fırlattı

Antalya'da toplu taşımadaki iki yolcunun maskelerini düzgün takmayıp uyarıları dinlememeleri üzerine tartışma çıktı. Şahıslardan birisinin gülerek maskeyi otobüsün içerisine fırlatması ve "İsterse hükümeti getirsin" buraya şeklindeki pişkin sözleri duyanları hayrete düşürdü.

Antalya'da halk otobüsü içerisinde maskesini kurallara uygun şekilde takmayan iki yolcu, diğer yolcuların tepkisini çekti. Otobüs şoförü, tartışmanın büyümesi ve ikilinin uyarılara rağmen maske takmaması üzerine otobüsü durdurarak kilitledi, olay yerine polis çağırdı. Maskesini düzgün takmayıp yolcularla tartışmayı sürdüren erkek şahıs, pişkin tavırlarıyla görenleri şoke ederken maskeyi otobüs içerisine fırlattı.

ŞOFÖR ARACI SAĞA ÇEKİP POLİS ÇAĞIRDI

Olay, 5 Ağustos Çarşamba günü, Ünsal Mahallesinden Lara istikametine gitmekteki 07 AU 0115 plakalı halk otobüsü içerisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, halk otobüsü şoförü biri kadın 2 yolcunun maskelerini düzgün takmadığını gördü ve uyarılarda bulundu. İkili maskelerini düzgün takmamaya devam edince, diğer yolcular da duruma tepki gösterdi. Otobüste maske tartışmasının çıkması üzerine, otobüs şoförü aracını sağa çekip aracı kilitledi ve polis çağırdı. Bu sırada otobüs içerisinde maske tartışması devam etti. Diğer yolcuların cep telefonuyla kaydettiği olayda, maskesini takmayan ikilinin savunmaları ise şaşırttı.

MASKESİNİ OTOBÜSÜN İÇİNE FIRLATTI

Yolculardan birinin 'Siz düzene baş kaldırdığınızı mı düşünüyorsunuz?" diyerek tepki göstermesine, maskesini doğru bir şekilde takmayan yolcu otobüste sosyal mesafenin olmamasını gerekçe gösterdi. Otobüste herkesin birbirine yakın olarak temas ettiğini ileri süren şahıs, "Herkes birbirine temas etti, bu maske mi seni kurtaracak" diyerek otobüs içerisine maskesini fırlattı.

"BENİMLE ZIT GİDERSE TAKMAM"

Şoförün polis çağırmasına da tepki gösteren yolcu, "Benimle zıt giderse ben takmam. İsterse hükümeti getirsin buraya, kimi getirirse getirsin" dediği görüldü.

Çiftin sürekli olarak güldüğü de cep telefonu kameralarına yansıdı.

PARA CEZASI ALDILAR

Bekleyişin ardından olay yerine gelen polis, şikayetçi olan otobüs şoförü ve yolcularla ile birlikte, maske takmadığı ileri sürülen iki yolcuyu polis merkezine götürdü. Maskeyi takmayan şahıslara idari para cezası uygulandığı öğrenildi.

Pişkinliğin bu kadarı! Uyarıları hiçe sayan yolcu, maskesini otobüsün içerisine fırlattı

Haber Yayın Tarihi: 08.08.2020 11:45 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Pişkinliğin bu kadarı! Uyarıları hiçe sayan yolcu, maskesini otobüsün içerisine fırlattı - Son Dakika

YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattığı konuşulan Müge Anlı'dan cevap: Bırakmam namussuzluk olur Polisin ceza yazıp, maske verdiği kişi, 5 dakika sonra yine maskesiz yakalandı CHP'li isimden bomba iddia! Ersin Düzen'in TRT'den ne kadar para aldığını belgeyle ortaya koydu Türkiye'de 5 gün önce yapılan korona aşısından ilk bulgular geldi: Ciddi yan etki yok Rennes, Uğurcan Çakır için teklifini 17 milyon euroya çıkardı Yavuz Bingöl, annesinin eski videosunu izlerken gözyaşlarına boğuldu Kendini İsa'nın yeniden vücut bulmuş hali olarak tanımlayan tarikat lideri gözaltına alındı Komşusunun karısını baştan çıkartan adamın anlattıkları Esra Erol'u çileden çıkardı: Başımıza taş yağacak