Hareket halindeki arabadan bacaklarını çıkaran Can Aslantuğ, özür diledi - Son Dakika

Hareket halindeki arabadan bacaklarını çıkaran Can Aslantuğ, özür diledi

6 ay önce

Hareket eden aracın içinde bacaklarını camdan çıkardığı için tepki çeken, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin çocukları sosyal medya hesabından özür mesajı yayınladı.

Arzum Onan ve oyuncu Mehmet Aslantuğ'un oğulları Can Aslantuğ, seyir halindeki araçta ayaklarını camdan uzatıp pozu vermiş ve bu görüntüsü sosyal medyada olay yaratmıştı. Eleştiri oklarının hedefi olan Aslantuğ , Instagram hesabından paylaşım yaparak "Bu tür bir davranışla yolculuk yapmayacak kadar terbiye sahibiyiz" dedi.

"YANLIŞ ANLAŞILDIYSA ÖZÜR DİLERİM"

Hakkında çıkan haberin ekran görüntüsünü paylaşan Can Aslantuğ, "Yeni görüyorum haberleri. Şaka amaçlı boş arazi yolunda çok düşük hızda yapmıştık. Yoksa bu tür bir davranışla yolculuk yapmayacak kadar terbiye sahibiyiz. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim" dedi.

"BUNU YAPANLARA MAGANDA DENİYOR"

Aslantuğ ailesinin oğullarının arabadaki görüntüsüne 'Bunu yapanlara maganda deniyor' ve 'Kesinlikle cezalandırılmalı' gibi yorumlar yapılmıştı.

Hareket halindeki arabadan bacaklarını çıkaran Can Aslantuğ, özür diledi
Haber Yayın Tarihi: 07.08.2019 03:16 

YORUMLAR


Son Dakika

Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi
Yarışmacıların soyunduğu programda görme engelliler için sesli anlatım yapılacak Erkeklerde sperm üretimini, kadınlarda yumurta sayısını azaltıyor! Alışveriş fişleriyle ilgili korkutan uyarı

Son Dakika Haberleri